“Maxima Express” veikala izkārtne.
“Maxima Express” veikala izkārtne.
Publicitātes foto

“Maxima” atklās jaunu mazā formāta veikalu “Maxima Express” 2

Pievieno LA.LV

Šī gada 28.martā plkst. 10:00 Rīgā, Gustava Zemgala gatvē 74 tiks atklāts “Maxima Express” veikals ar īpaši pielāgotu preču sortimentu, veikala interjeru un fasādes risinājumiem.

Kokteilis
“Lauku skuķis ar žilku” – Kulberga sieva reaģē uz glaimojošo salīdzinājumu ar Odriju Hepbernu
“Nāc! Parādi man, kā jāvada!” Autobusa šoferis pēc jaunās māmiņas aizrādījuma sarīko prātam neaptveramu “šovu”
Atslepenotajos ASV izlūkdienestu dokumentos parādās ne tikai Krievijas vārds – šo “krupi” būs grūti norīt 12
Lasīt citas ziņas
Veikala izbūvē investēti vairāk nekā 350 tūkstoši eiro.

“Maxima Express” veikals Jaunās Teikas un apkārtnes iedzīvotājiem, kā arī ofisa darbiniekiem sniegs iespēju iegādāties ikdienai nepieciešamās preces, tostarp, daudzveidīgu gatavo maltīšu piedāvājumu modernā, videi draudzīgā un ērtā veikalā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa norāda, ka mazo formātu veikali ir īpaši iecienīti iedzīvotāju vidū, jo ļauj steidzīgajā ikdienas ritmā īsā laikā iegādāties ikdienai nepieciešamās preces.

““Maxima Express” veikals Jaunajā Teikā ļaus vairāk nekā 700 jaunajām ģimenēm un vairākiem tūkstošiem darbinieku ātri un ērti iegādāties svarīgākās ikdienas preces dažu soļu attālumā no savas mājvietas,” stāsta K. Aboltiņa.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.