Megana ar savu tēti, Tomasu Mārklu.
Megana ar savu tēti, Tomasu Mārklu.
Foto: ekrānuzņēmums no “Instagram”

Meganas Mārklas tēvs Tomass “caur presi” lūdzās meitai izlīgt mieru: “Mana dzīves nogale ir tuvu…” 5

Jau ziņots, ka pavisam nesen 39 gadus vecā Megana Mārkla uzvarēja tiesā pret vienu no populārākajiem britu izdevējiem, kas bija publicējuši viņas vēstules fragmentu, ko hercogiene bija adresējusi savam tēvam, Tomasam Mārklam.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lasīt citas ziņas

Tomēr arī attiecībās ar saviem radiniekiem, Meganas dzīvē nekas nav mainījies. 71 gadu vecais hercogienes tēvs, Tomass Mārkls atzinies: viņš baidās, ka nekad vairs nesatiks savu meitu un viņas bērnus.

Meganas Mārklas un prinča Harija dēliņš Ārčijs Mauntbatens Vindzors
CITI ŠOBRĪD LASA

Seriāla “Ģēnijs uzvalkā” aktrise pirms vairākiem gadiem sarāva attiecības ar tēvu pēc skandalozās vēstules, kuras dēļ lieta nonāca pat līdz tiesai. Tomass meitas rakstīto vēstuli pats personīgi bija nodevies publicēšanai vienam no lielākajiem britu laikrakstiem. Tiesā viņa uzvarēja, taču tēvam to vēl aizvien nav piedevusi.

Prinča Harija un Meganas Mārklas dēliņam Ārčijam pagājušā gada maijā palika divi gadi, taču viņa miesīgais vectēvs Tomass savu mazdēlu ir redzējis vien interneta un žurnālu drukātajās lappusēs. Tomass Mārkls ir pārliecināts, ka arī savu otro mazuli, kuru šobrīd gaida Megana, meita no viņa apzināti slēps. Tomēr vīrietis neesot zaudējis cerību, ka tomēr kādreiz viņam izdosies klātienē satikt savus mazbērnus. Tomass Mārkls slimo ar hronisku sirds slimību. Un ar preses palīdzību viņš cenšoties pateikt meitai, ka viņa gals tuvojas un ir pēdējais laiks izlīgt mieru.

“Es vēlu Meganai un Harijam veiksmīgi sagaidīt otro mazuli. Es ceru, ka kādreiz man atļaus satikt manus mazbērnus. Viņi visi ir karaliskās ģimenes mazbērni. Mana dzīves nogale ir tuvu …” – šādi uz ziņu, ka Megana Mārkla ir otrā bērniņa gaidībās reaģēja hercogienes tēvs.

Megana Mārkla, princis Harijs, princis Viljams un Keita Midltone apmeklē Piemiņas pasākumu

Meganas pusmāsa Samanta uzskata, ka hercogiene rīkojas nepareizi un tēvs nav pelnījis tādu attieksmi. Viņa arī kritizējusi Meganu par šādu rīcību un ieteikusi šo jautājumu atrisināt “humāni”.

“Uz viņas sirdsapziņas ir viss šis iztērētais laiks. Taču viņa nekā nereaģē uz tēta lūgumiem, neskatoties uz to, ka viņam ir sirds slimības. Tomēr es vēl aizvien ceru, ka viņa atrisinās šo problēmu un izlīgs mieru. Tēvs vairākkārt ir ļāvis viņai saprast, ka no savas puses aizvainojumus ir aizmirsis,” – sacīja Samanta intervijā kanālā CBS.

LA.LV Aptauja

Kā tu uzskati, vai Meganai vajadzētu izlīgt ar savu tēvu mieru un aizmirst aizvainojumus?

  • Jā, viņai vajadzētu izlīgt mieru, tētis viņai ir tikai viens...
  • Nē, tādas lietas piedot nevar
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.