Foto: Unsplash

Mēģini mazāk turēt galvu mākoņos! Horoskopi 13. februārim 5

Auns

Šodien jebkurā kompānijā tev tiks pievērsta liela uzmanība, tāpēc esi labā noskaņojumā, izmanto savu šarmu un humora izjūtu! Visticamāk, ka satiksi noderīgus, ietekmīgus cilvēkus. Interesantas idejas, kas tev rodas, tev jāatceras: tās var būt finansiāli izdevīgas.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Ķermeņa valodas eksperte analizē Putina 29.februāra uzrunu: Sejā parādījās dažādās sāpju vai nožēlas mīmikas
Gada ienākumu deklarāciju iesniegšana sagādā nepatīkamu pārsteigumu – vīrietis atklāj, ka parādā valstij vairāk nekā 3000 eiro 43
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm 53
Lasīt citas ziņas

Mēģini mazāk turēt galvu mākoņos, bet labāk pieķeries klāt steidzamiem uzdevumiem, kuri jau ir sakrājušies. Nebaidies uzsākt kaut ko grūtu. Tava enerģija šodien būs augstā līmenī, tāpēc varēsi paveikt daudz. Gaidāma svarīga personīga tikšanās, kas ietekmēs tavu nākotni.

Dvīņi

Šodien nevajadzētu rīkoties intuitīvi. Ātri pieņemts lēmums var būt nepareizs un negatīvi ietekmēt tavu karjeru. Tomēr kāds var sniegt tev lielisku ideju, ko vēlams atcerēties. Tāpat nebaidies no grūta vai atbildīga darba: veiksme šodien būs tavā pusē!

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šajā dienā vari saņemt daudz svarīgu ziņu. Tāpat esi gatavs satikt īstos cilvēkus. Dažas tikšanās iedvesmos tevi lieliskai idejai, ko vēlāk varēsi veiksmīgi īstenot. Izvairies no steigas, dari visu jēgpilni un rūpīgi: tev būs laiks visu izdarīt!

Lauva

Ir vērts samazināt savu aktivitāti un nedaudz piebremzēt. Ja uzmanīgi virzīsies uz priekšu, rūpīgi pieņemot lēmumus, izvairīsies no daudzām nepatīkamām situācijām. Atceries interesantās idejas, kas tev rodas šodien, vēlāk varēsi attīstīt un pārvērst par daudzsološu projektu!

Jaunava

Pastāv iespēja kļūdīties, ja pieņemsi lēmumus vai sniegsi atbildes ātri un impulsīvi. Dari visu lēnām, sev ērtā ritmā. Šodien saņemsi daudz interesantu ziņu, kas jāizvērtē mierīgi un rūpīgi. Labs laiks domāt par stratēģiju.

Svari

Laba diena, kad daudzas sarežģītas lietas tiks atrisinātas vai virzītas uz priekšu. Personīgās attiecībās ir lietderīgi uzņemties iniciatīvu un pastāstīt mīļotajam cilvēkam par savām izjūtām. Labāk atlikt rutīnas darbus uz citu reizi un darīt kaut ko patiešām svarīgu!

Skorpions

Diena būs ražīga un aktīva. Tev būs daudz darbu, kas jāpabeidz, un problēmas, kuras jārisina, jo vairs nevar atlikt. Neaizmirsti paņemt pārtraukumus! Pretējā gadījumā tava produktivitāte ātri izzudīs. Vakarā pacenties atpūsties!

Strēlnieks

Centies būt savu priekšnieku acu priekšā, piedalies diskusijās, debatēs un uzņemies iniciatīvu. Aktīva pozīcija palīdzēs izcelties starp saviem kolēģiem un saņemt paaugstinājumu vai iedrošinājumu no saviem priekšniekiem. Nebaidies uzsākt sarežģītus, energoietilpīgus projektus: veiksme ir tavā pusē!

Mežāzis

Nekautrējies stāstīt citiem par saviem panākumiem vai interesantajām idejām! Tā tu piesaistīsi uzmanību un satiksi īstos un ietekmīgos cilvēkus. Ieklausies padomos: šodien tas noderēs! Sarežģītos darbus labāk atlikt uz citu laiku.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Zvaigznes iesaka šodien būt ārkārtīgi godīgam un nemēģināt manipulēt ar citiem. Tev būs vieglāk sasniegt to, ko vēlies, ja atklāti runāsi par savām grūtībām vai vajadzībām, tu vari saņemt ļoti svarīgas ziņas. Tomēr, lūdzu, pārbaudi visu informāciju!

Zivis

Šī būs ļoti aizņemta diena. Tev būs jārisina vairāki jautājumi vienlaikus un jākontrolē visi procesi. Nestandarta pieeja problēmām palīdzēs atrast veidu, kā tās ātrāk atrisināt. Runā par saviem plāniem vai idejām, meklē domubiedrus!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.