“Nākotnes nama” projekts.
“Nākotnes nama” projekts.
Projekta vizualizācija

Konkursā meklēs 700 000 eiro vērtās Okupācijas muzeja ekspozīcijas dizaina veidotāju 0

Latvijas Okupācijas muzeja biedrība (LOMB) izsludinājusi Latvijas Okupācijas muzeja jaunās ekspozīcijas dizaina konkursu, LA.lv uzzināja biedrībā.

Reklāma
Reklāma
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Krimināls
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Lasīt citas ziņas
Ekspozīcija atradīsies pārbūvētajā muzeja ēkā Latviešu strēlnieku laukumā 1.

Pieteikšanās konkursam un dokumentu saņemšana ir noteikta līdz 16. septembrim, savukārt konkursa darbi pretendentiem jāiesniedz līdz 29. novembrim plkst. 17.

CITI ŠOBRĪD LASA

Latvijas Okupācijas muzeja biedrība šā gada 19. jūlijā pilnsapulcē nolēma, ka vislabākais risinājums modernas, pievilcīgas ekspozīcijas dizaina iegūšanai būs rīkot atklātu dizaina konkursu.

Pretendentiem jābūt izstrādājušiem un īstenojušiem vismaz vienu līdzīgu ekspozīciju, izstādes vai sabiedriski nozīmīga pasākuma dizaina projektu.

Iesniegtos piedāvājumus vērtēs žūrijas komisija 16 cilvēku sastāvā.

Metu konkursa balvu fonds ir 6000 eiro. Par labākajiem atzītajiem darbiem paredzētas šādas prēmijas: 1. vieta – 3000 eiro; 2. vieta – 2000 eiro; 3. vieta – 1000 eiro.

Atkarībā no darba kvalitātes, žūrijas komisija varēs pieņemt lēmumu arī par vairāku pirmo vietu piešķiršanu. Šajā gadījumā visi pirmās vietas ieguvēji tiks aicināti uz sarunu procedūru.

Konkursa nolikums paredz arī to, ka žūrijas komisija var neizvēlēties nevienu no iesniegtajiem piedāvājumiem un varētu tikt izsludināts atkārtots konkurss.

Ar metu konkursa uzvarētāju, ja tas atbildīs visām prasībām un saņems LOMB biedru akceptu, tiks slēgts līgums par projekta izstrādi un ekspozīcijas izveidošanu.

Jaunās ekspozīcijas dizaina tehnisko projektu konkursa uzvarētājam būs jāizstrādā līdz 2020. gada 31. martam, bet ekspozīcijas iekārtošana būs atvēlēti septiņi mēneši – līdz 2020. gada 10. oktobrim. Provizoriskās ekspozīcijas izmaksas ir 700 000 eiro.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.