Foto: AFP/Scanpix/LETA

Meksikas dienvidus satricinājusi 6,2 magnitūdu zemestrīce 0

Pievieno LA.LV

Meksikas dienvidus sestdien satricināja 6,2 magnitūdu zemestrīce, kas acīmredzami uzskatāma par otrdien notikušās spēcīgās zemestrīces pēcgrūdieniem, paziņojuši ASV un Meksikas seismologi.

Kokteilis
Darbs, kas var izjaukt laulību: 11 profesijas ar augstāko šķiršanās risku
Kokteilis
Pēc fiasko ar “Pitbull” latviešiem vēl viens trieciens – pēdējā brīdī koncertu atceļ vēl viena zvaigzne
Kokteilis
11 vecmodīgas prasmes, kas nodod tavu vecumu, lai vai kā tu censtos to noslēpt
Lasīt citas ziņas

Zemestrīces epicentrs atradās Oahakas provincē, pavēstīja ASV Ģeoloģijas dienests (USGS).

Notikušā rezultātā Mehiko uz laiku pārtraukti otrdienas zemestrīcē aprakto glābšanas darbi. Nav gan saņemtas ziņas, ka sestdien notikusī zemestrīce būtu skārusi Meksikas galvaspilsētu, norādīja Civilās aizsardzības dienests.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka Mehiko otrdien skāra 7,1 magnitūdu stipra zemestrīce, prasot gandrīz 300 cilvēku dzīvības un sagraujot ēkas.

Šis ir lielākais zemestrīces upuru skaits Meksikā kopš 1985.gada, kad zemestrīcē Mehiko gāja bojā tūkstošiem cilvēku.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.