Foto: AP/SCANPIX/LETA

Krievi Mariupoles ostu pārvērš par militāru bāzi; ar vietējiem strādniekiem vairs nav kontaktu 10

Pievieno LA.LV

Krievu okupanti Mariupoles jūras ostu pārvērš par militāru bāzi, pavēstīja pilsētas mēra padomnieks Petro Andrjuščenko.

Viņa lēca, nenojaušot… Jauna sieviete iet bojā pēc prātam neaptveramas instruktoru kļūdas
Kokteilis
TESTS. Uzmanīgi aplūko attēlu – vai vari uzminēt, kurš no pāriem ir vislaimīgākais?
TESTS. Erudīcijas tests, kurā tikai paši gudrākie spēj iegūt vairāk par 70%
Lasīt citas ziņas

“Jūras ostu okupanti pakāpeniski pārvērš par militāru bāzi. Decembra beigās no darba ostā atlaisti visi mariupolieši, atskaitot speciālistus kolaboracionistus, un ievesti darbinieki no Maskavijas (Krievijas). Sākti darbi pie piestātņu sadalīšanas nosacīti civilajās un nosacīti militārajās,” skaidroja amatpersona.

“Daļa darbinieku mariupoliešu decembra trešajā dekādē “nosūtīti komandējumā” uz Krimu. Pēc tam sakari ar viņiem pazuduši. Kur viņi atrodas, tuviniekiem nav zināms. Labākajā gadījumā – rok ierakumus. Sliktākajā – paši šajos ierakumos nonākuši bez piekrišanas un brīdinājuma,” norādīja Andrjuščenko.

CITI ŠOBRĪD LASA
Krievijas armijas nopostītā Mariupole
Iznīcināta Mariupoles slimnīca
Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.