Sadursme, kurā Elvis Merzļikins guva traumu.

Merzļikinam trauma, Balceru izsauc uz NHL 0

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins pirmdien guva savainojumu otrajā periodā, taču Kolumbusas “Blue Jackets” komanda svinēja uzvaru pagarinājumā Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē, pārtraucot astoņu zaudējumu sēriju.

Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis”
“Neaiciniet atpakaļ, ja jūs nezināt, vai šeit būs darbs!” Jaunietis pabeidzis augstskolu Anglijā, bet Latvijā nevar atrast darbu
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 86

Kolumbusas komanda savā laukumā ar rezultātu 4:3 (1:1, 1:1, 1:1, 1:0) pagarinājumā pieveica Otavas “Senators”, kas pirms šīs spēles no AHL izsauca Rūdolfu Balceru. Tiesa, laukumā latviešu uzbrucējs vēl nedevās, jo pa ceļam uz Kolumbusu lidostā noklīda viņa soma ar hokeja inventāru. Piedevām uzbrucējs arēnā ieradās jau spēles laikā.

“Blue Jackets” pārtrauca astoņu zaudējumu sēriju, kurā piecreiz nācās piekāpties pagarinājumā vai pēcspēles metienos.

Merzļikins šajā mačā atvairīja 16 no 18 pretinieku mestajām ripām, pēc tam vārtos stājoties Jonasam Korpisalo, kurš tika galā ar 14 no 15 pretinieku metieniem.

Savainojumu Merzļikins guva astoņas minūtes un 44 sekundes pirms otrā pārtraukuma pēc sadursmes ar viesu uzbrucēju Antonī Duklēru, kurš lielā ātrumā uztriecās vāartsargam, ar ceļgalu trāpot Elvim pa galvu. Par savainojuma smaguma pakāpi pagaidām ziņots netiek.

Latvijas vārtsargs savā NHL debijā piedalījies 32 spēlēs, kurā vidēji ielaidis 2,39 ripas un atvairījis 92,2% metienu. Viņš svinējis 12 uzvaras, piecos mačos paliekot “sausā”.

Mājiniekiem divus vārtus guva Niks Folinjo, divas rezultatīvas piespēles bija Būnam Dženeram, bet izšķirošo “golu” 25 sekundes līdz pagarinājuma beigām iemeta Ēmils Bemstrems.

Viesu rindās divi vārti Konora Brauna rēķinā.

“Blue Jackets” ar 76 punktiem 64 dueļos ir septītā Austrumu konferencē, bet “Senators” ar 54 punktiem 63 mačos ir 15.vietā, apsteidzot tikai Detroitas “Red Wings”.