Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Ieva Lūka/LETA

Miris “Valmieras stikla šķiedras” padomes priekšsēdētājs 0

Otrdien, 4.februārī, 80 gadu vecumā nomiris stikla šķiedras ražotājas AS “Valmieras stikla šķiedra” padomes priekšsēdētājs un Vācijas “P-D” grupas dibinātājs Heincs Jirgens Preiss-Daimlers, teikts uzņēmuma paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Receptes
Kuru zivi nedrīkst ēst kopā ar ādu: eksperts nosauc sugas un brīdina par sekām
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Lasīt citas ziņas
Uzņēmums norāda, ka Preiss-Daimlers kā akcionārs bija kopā ar “Valmieras stikla šķiedru” vairākus gadu desmitus un viņam bija liela loma uzņēmuma attīstībā.

“Valmieras stikla šķiedras” padomē darbu turpina padomes priekšsēdētāja vietnieks Teiss Klaubergs un padomes locekļi Štefans Aleksanders Preiss-Daimlers, Andris Oskars Brutāns un Ainārs Ozols.

CITI ŠOBRĪD LASA

LETA jau ziņoja, ka Vidzemes rajona tiesa 2019.gada 18.oktobrī apstiprināja “Valmieras stikla šķiedras” tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu. Kompānija nonākusi finansiālās grūtībās saistībā ar ražotnes izveidi ASV.

“Valmieras stikla šķiedra” koncerns 2018.gadā strādāja ar 114,245 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9,2% mazāk nekā 2017.gadā, un cieta zaudējumus 114,711 miljonu eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš. Kompānijas revidents – “KPMG Baltics” – atteicies sniegt atzinumu par koncerna finanšu pārskatu.

“Valmieras stikla šķiedras” koncernu veido “Valmieras stikla šķiedra” un trīs tās meitassabiedrības – “Valmiera Glass UK Ltd.” Apvienotajā Karalistē, kā arī “P-D Valmiera Glass USA Corporation” un “Valmiera Glass USA Trading Corp.” ASV. “Valmieras stikla šķiedras” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.