Mišela Bahmane izstājas no sacensības 
 0

Pēc vājā rezultāta Aiovas priekšvēlēšanās, kur viņa ieguva tikai piecus procentus balsu, Kongresa deputāte no Minesotas štata Mišela Bahmane izstājusies no cīņas par kandidēšanu uz ASV prezidenta amatu no Republikāņu partijas.

 

Kokteilis
Šīs 5 horoskopa zīmes ir vislielākās intrigu vērpējas un svēti tic sazvērestībām
Lidmašīnu momentā “meta riņķī”. Pasažieri atklāj, ka “iekāpuši” kopā ar līķi
Kokteilis
Ziemassvētki – brīnumu laiks, bet daļai zodiaka zīmju pārstāvju tās ir tīrās mocības! Uzzini, kuras zīmes patiesībā necieš šos svētkus
Lasīt citas ziņas

Savu kampaņu viņa noslēdza ar uzbrukumu demokrātu prezidentam Barakam Obamam, paziņojot, ka novembra vēlēšanas ir pēdējā iespēja atcelt viņa veselības aprūpes sistēmas reformu un citas iniciatīvas, kas esot balstītas uz sociālismu.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.