Foto: Ieva Leiniša/LETA
Foto: Ieva Leiniša/LETA
Ringolds Arnītis.

“Mūsu politiskās organizācijas nodaļu skaits aug.” Par jaunās “LRA” Valmieras nodaļas vadītāju kļuvis Ringolds Arnītis 3

Šā gada 11. martā Valmierā uz “Latvijas Reģionu Apvienības” (LRA)  Valmieras nodaļas dibināšanas sapulci sanāca kopā Valmieras pilsētas un novada LRA biedri un atbalstītāji. Nodaļas dibināšanā piedalījās LRA valdes priekšsēdētājs, Saeimas priekšsēdētājs Edvards Smiltēns un LRA domes priekšsēdētājs, vides un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks, tā portālu “LA.LV”informēja LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Lasīt citas ziņas

Par nodaļas vadītāju tika izvirzīts un apstiprināts Ringolds Arnītis.

LRA valdes priekšsēdētājs Edvards Smiltēns norāda: “Mūsu politiskās organizācijas nodaļu skaits aug, apliecinot cilvēku vēlmi iesaistīties nopietnas un racionālas politikas veidošanā gan pašvaldību, gan valsts līmenī. Pieredzējuši un zinoši cilvēki, kas pulcējušies LRA Valmieras nodaļā, ļaus citā līmenī pārstāvēt mūsu idejas un vēlētāju intereses vienā no ekonomiski un sabiedriski nozīmīgākajām Latvijas pilsētām.”

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mūsu komandu veido gan pieredze un profesionalitāte uzņēmējdarbībā, izglītībā, medicīnā, drošībā, sportā, valsts un pašvaldību pārvaldē, gan jaunības degsme un nākotnes vīzija. Mūsu nodaļas darbs būs veltīts Valmieras novada cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanai, lai sasniegtu labākā novada statusu visos rādītājos starp pilsētām un novadiem. Valmierai ir jākļūst par jauno Latvijas ekonomisko dzinējspēku,” tā atzina LRA Valmieras nodaļas vadītājs Ringolds Arnītis.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.