Foto: la.lv, ekrānuzņēmums. Kolāža – la.lv

Mūziķis Andris Kivičs un realitātes šovu zvaigzne, dzejniece Magone Šutoviene kopā pavadījuši laiku. Kas viņus saista? 48

Ceturtdienas vakarā plkst. 21:35 pie “STV Pirmā!” skatītājiem nonāks, iespējams, šī pavasara skandalozākā intervija – Andris Kivičs savā autorraidījumā “No Bullshit Experience” uz sarunu būs aicinājis apspriestāko šovbiznesa zvaigzni – Magoni Šutovieni.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus
Kokteilis
Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm
Kokteilis
“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 191
Lasīt citas ziņas

Andra raidījums ierasti skatāms lietotnē youtube taču šīs sērija vēl pirms pirmizrādes internetā ekskluzīvi nonāks pie TV skatītājiem, un tajā “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne atklāti runās par slavu, lauku šarmu, attiecībām ar māti un arī saviem dzīves vīriešiem.

Andris vēlēsies noskaidrot, kādas šobrīd ir Magones attiecības ar bijušajiem un esošajiem dzīves biedriem, un šova zvaigzne arī neslēps – ar teju visiem bijušajiem viņa nostājusies uz kara takas un pat nesarunājoties.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par vecākā dēla tēti Oskaru, Magone saka – viņam uz sievieti esot “cemme un viņš esot izdomājis atriebības plānu.”

Savukārt Venti dzejniece raksturo kā “končennijs variants”, kurš joprojām nevarot piedot, ka ticis pamests.

“Mīlestība, kaut kur uguns ir bijusi, bet piedot nevar. Magone atkal pameta! Gultā vai kur tur bija labi, to viņš man te akcentē, tur patika. Bet es saku – pats jau visu sačakarēja. Kam tur ar savu bravūrību? Atrodi pieeju un meklē veidus, kā sievieti noturēt. Bet nu kulaki man galīgi nav vajadzīgi,” – padzisušajās attiecībās ar bijušo ļauj ieskatīties Magone.

“Slavenības. Bez filtra” skatītājiem nav nekāds noslēpums, ka arī ar vīru Žani Magonei attiecības nav no tām vieglākajām – “viņš aizsvilstas. Viņam ir tāds karstais temperaments. Tāds tipisks lietuvietis un vēl krievs asinīs – tad ir vispār bumba!” – vīru, kurš šobrīd devies peļņā uz ārzemēm, raksturo Magone.

Taču uz Andra Kiviča jautājumu – vai kādu no šiem vīriešiem Magone ir mīlējusi, sekos pārsteidzoša atbilde. Dzejnieces sirdī īpaši iekritis kāds latgaļu puisi, ar kuru iepazinusies vēl dzīvojot Anglijā. “Nu tur bija viss! Kā viņš svilpa, es pilnīgi sienā ar galvu gāju! Es taču pēdējo naudu atdevu – lasi skrēju pirkt, lai viņam pagatovtu!” – intervijā sacīs Magone.

Reklāma
Reklāma

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.