Foto: LETA

Nākamnedēļ Latvijā atkal atgriezīsies sals 0

Nākamnedēļ Latvijā atgriezīsies sals, bet februāra beigās atkal kļūs siltāks, liecina jaunākā “Global Forecast System” prognoze.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šīs 4 zodiaka zīmes maijā būs īpaši izredzētas: laime jau ir ceļā
Krimināls
Vai tiešām aizturēts “Straujupīte” satura veidotājs Edgars Aivars? Komentē Valsts policija
Spriedze pie robežas: Polija izsaka brīdinājumu Vācijai
Lasīt citas ziņas

Sagaidāms, ka nākamās nedēļas otrajā pusē nostiprināsies anticiklons un zem skaidrām debesīm gaisa temperatūra naktīs noslīdēs zem -10 grādiem. Prognozes tiks precizētas.

Sals, visticamāk, nebūs ilgstošs, jo atjaunosies silto gaisa masu plūsma no dienvidrietumiem. Dānijas Meteoroloģijas institūts prognozē, ka šāda sinoptiskā situācija dominēs arī martā, tāpēc pavasara pirmais mēnesis gaidāms siltāks nekā ierasts. Turklāt sniega trūkums ļaus saulei straujāk iesildīt gaisu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ilgtermiņa prognozes aprīlim un maijam liecina, ka gaisa temperatūra joprojām gaidāma augstāka par normu, bet atšķirība nebūs tik liela kā februārī un martā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.