Foto-Shutterstock

Naktī braukšanu var apgrūtināt migla un nokrišņi 0

Pievieno LA.LV

Pievakarē laika apstākļi braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem neapgrūtina, taču naktī braukšanai varētu traucēt migla, kā arī nokrišņi lietus un slapja sniega veidā, aģentūra LETA uzzināja VAS “Latvijas valsts ceļi”.

90. gadu principi, kas toreiz šķita pašsaprotami un ko ievēroja katrā mājā – pie vairākiem no tiem sākam atgriezties
Gribi, lai darba devējs tevi dievina? Ir piecas frāzes, kas jebkura vadītāja ausīm būs kā medus
Mīklainos apstākļos pazudusi lidmašīna ar vairākiem cilvēkiem uz klāja – publiskoti pilota pēdējie vārdi
Lasīt citas ziņas

Tikmēr uz vietējiem autoceļiem, kuri ziemas sezonā tiek uzturēti kā sniegoti, daudzviet Vidzemē un Latgalē ir izveidojusies atkala. Veicot ceļu uzturēšanas darbus, notiek bīstamo posmu – krustojumu, kāpumu, kritumu un asu pagriezienu – apstrāde ar pretslīdes materiāliem.

Šodien ceļu uzturēšanas darbos ir iesaistītas 16 VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” ziemas dienesta tehnikas vienības, kas veic slideno posmu kaisīšanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Autovadītāji tiek aicināti būt piesardzīgiem un izvēlēties laika apstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp priekšā braucošiem transportlīdzekļiem. Savukārt miglas laikā gājējiem obligāti jāvelk apģērbs ar labi saskatāmiem gaismu atstarojošiem elementiem vai jālieto atstarotāji.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.