Foto no Litas Konopores privātā arhīva.

“Nav zināmi apstākļi, kādos trusis ir zaudējis kāju”: trusim, ko bezatbildīgi saimnieki pameta pie veterinārās klīnikas durvīm, nepieciešama palīdzība 0

Dzīvnieku patversme “Labās mājas” lūgusi cilvēku palīdzību – trusim, ko pirms dažām nedēļām bezatbildīgi saimnieki pameta pie veterinārās klīnikas durvīm, ir ļoti nepieciešama līdzcilvēku palīdzība, lai iegādātos speciālus ratiņus, kas palīdzēs dzīvniekam pārvietoties, jo trusim trūkst vienas pakaļkājas.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
Kokteilis
Lielā Mēness ilūzija – nepalaidiet garām zemeņu pilnmēnesi 22. jūnijā, tas būs īpašs
Lasīt citas ziņas

“UPD: Pagaidām ļoti maza ziedotāju atsaucība, nav iespējams pasūtīt iegādei ratiņus truša pakaļkājai… Trīs jaunumi melnā, miniatūrā truša dzīvē!

Saimnieka nevērīgi pie durvīm pamestais trusis ir ticis pie sava vārda – Kamolītis! Par cik viņam nav pakaļkājas un viņš neredz ar vienu aci, šobrīd Kamolītis vairāk ritinās ap savu asi nekā kaut kur spēj nokļūt. Taču jau drīzākajā laikā viņam ir cerība tikt pie jaunas-kustīgas dzīves.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sākumā bija satraukums, vai tas būs iespējams, taču pēc apmeklējuma pie fizioterapetes Betijas Ligeres ir kļuvis zināms, ka Kamolītim ir potenciāls labi iejusties vienā no divu veidu ratiņiem.

Nav zināmi apstākļi, kādos trusis ir zaudējis kāju, taču labā ziņa ir tā, ka tas noticis tad, kad trusis jau bijis pieaudzis.

Tāpēc kājas, ar kurām viņš kompensē pakaļkājas trūkumu, nav tik ļoti deformējušās, kā tas būtu, ja trusis būtu zaudējis savu ķepu būdams maziņš. Kamolītim būs jādarbojas kopā ar fizioterapeitu, lai iemācītos pareizi nēsāt savus ratiņus un atkal izmantot nosacīti veselās kājas, kuras viņš tagad lieto vairāk kā airus.

Otra labā ziņa ir tā, ka Kamolītim ir pieteicies potenciālais jaunais saimnieks, kas ir ar mieru sākt fizioterapijas nodarbības ar Kamolīti un nodrošināt pacietīgas, mierīgas, sirsnīgas turpmākās dzīves dienas!

Trešā ziņa ir lūgums sabiedrībai – jums visiem! Mēs, Dzīvnieku patversme “Labās mājas”, uzsākam ziedojumu pieņemšanu Kamolīša kājai nepieciešamo ratiņu iegādei. Šādi ratiņi ir noskatīti, konsultējoties ar fizioterapeitu un veterinārārstu. Prognozējamās izmaksas 400 EUR. Lūdzam ziedot un atbalstīt Kamolīti! Visiem ir tiesības dzīvot un būt mīlētiem!

LABĀS MĀJAS darbojas TIKAI uz ziedojumu un sabiedrības uzticēšanās pamata.

Ziedošanas iespējas ir šādas:
❤️ZIEDO ar maksājumu: Biedrība “Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupa” Reģ. Nr. 40008048503 AS Swedbank HABALV22 Konts LV95HABA0551003865018 (mērķis – Kamolītim)
❤️ZIEDO mājaslapā: https://patversme.lv/ziedosana/
❤️ZIEDO ar Mobilly: https://mobilly.lv/ziedojumi/#/katalogs/7/9/1361
❤️ZIEDO ar Paypal: [email protected]
❤️ZIEDO pa tālruni: 90006687″ – vēstīts patversmes soctīklos.

SAISTĪTIE RAKSTI