Samantas Tīnas dziesmas “The Moon is Rising” klipa filmēšanas aizkulises

Nav zināms, vai konkursu varēs apmeklēt tikai Nīderlandes iedzīvotāji! Eirovīzijas organizatori nāk klajā ar svarīgu paziņojumu 2

Starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss Roterdamā maijā notiks skatītāju klatbūtnē, ceturtdien paziņojuši organizatori.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

Skatītāju skaits tiks samazināts par pusi no ierastā daudzuma un viņiem būs jāuzrāda apliecinājums par negatīvu Covid-19 testu.

Nīderlandes valdība iepriekš paziņoja, ka Eirovīzija kļūs par daļu no projekta “Fieldlab”, kurā tiek pētītas iespējas droši sarīkot pasākumus pandēmijas laikā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr vēl nav zināms, vai konkursu varēs apmeklēt tikai Nīderlandes iedzīvotāji, vai arī tas būs pieejams apmeklētājiem no ārvalstīm.

Valdība norādīja, ka vēl var mainīt savu lēmumu par skatītāju piedalīšanos, ja epidemioloģiskā situācija valstī pasliktināsies.

65.starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Nīderlandes pilsētā Roterdamā piedalīsies 39 valstis. Pusfināli notiks 18. un 20.maijā, bet fināls, kurā piedalīsies 26 dziesmas – 22.maijā.

Latviju konkursā pārstāvēs Samanta Tīna.

Projekta “Fieldlab” ietvaros Nīderlandē pēdējā laikā notikuši vairāki pasākumi, tostarp teātra izrādes, futbola spēle, koncerts un festivāls.

Nīderlandē kopš decembra vidus ir spēkā stingri ierobežojumi cīņā ar pandēmiju un pašlaik tos nav plānots atvieglot.

2020.gadā jaunā koronavīrusa pandēmijas dēļ Eirovīzijas dziesmu konkurss tika atcelts.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.