Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto. pexels.com/Константин

Nelaime Praulienas pagastā: liesmas laupījušas piecus gadus vecas meitenītes dzīvību 13

Pievieno LA.LV

Traģiskā ugunsgrēkā, kas nedēļas nogalē izcēlies Madonas novada Praulienas pagastā, bojā gājusi piecus gadus veca meitenīte, ziņots TV3 raidījumā “Degpunktā”.

Kokteilis
5 zodiaka zīmes, kurām šobrīd var klāties grūti ar naudu, taču nākotnē ir lemts kļūt bagātām
Kokteilis
Zēnu un meiteņu vārdi, kurus izvēlas bagātie – tiek uzskatīts, ka tie piesaista veiksmi
Kokteilis
Janvāris – bērzs, jūlijs – ozols: noskaidro savu spēka koku, balstoties uz dzimšanas mēnesi
Lasīt citas ziņas

Ugunsdzēsēji norāda, ka izsaukums uz privātmāju lauku reģionā saņemts sestdienas vakarā plkst. 21.32. Degusi divstāvu ēka 200 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā viens cilvēks gāja bojā un vēl viens cieta.

Pēc raidījuma rīcība esošās neoficiālās informācijas, ugunsgrēks, iespējams, sācies no apkures iekārtas. Kad liesmas jau bija pārņēmušas daļu ēkas, meitenes vecmāmiņa centusies mazmeitu piedūmotajās telpās atrast, taču tas neesot izdevies. Sieviete glābjoties guvusi apdegumus. Šobrīd viņa atrodas slimnīcā mediķu uzraudzībā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess un aizdegšanās iemesli vēl tiek izmeklēti. Kā noskaidrots, ģimene nav bijusi policijas redzeslokā un vecmāmiņa nav atradusies alkohola reibumā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.