Dace Ķezbere.
Dace Ķezbere.
Foto: LETA/Paula Čurkste

NEPLP vadītāja Dace Ķezbere atkāpsies no amata 0

Nacionālās elektroniskās plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) vadītāja Dace Ķezbere šodien rakstīs atlūgumu un darba attiecības ar NEPLP pārtrauks 15. decembrī. To viņa paziņoja, šodien tiekoties ar LTV darbiniekiem.

Reklāma
Reklāma
Plāno iegādāties lietotu auto? 13 automašīnas, kuras var iegādāties pat ar lielu nobraukumu 54
“Pases pazudušas, iestrēguši Arābu Emirātos, būs jāmaksā 6000 eiro,” Didrihsone atklāj, ka nezina, kā tiks uz Latviju
Kokteilis
VIDEO. “Pacēlām viņai vēderu, un tur viss bija jēls līdz kaulam!” Šova zvaigzne Margarita Kolosova vaino mediķus mammas nāvē 63
Lasīt citas ziņas

Karikatūra: Ēriks Ošs
CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka Ķezbere septembra pirmajā pusē lēma pašlaik neatkāpties no NEPLP vadītājas amata. Viņa skaidroja, ka nevar atļauties nenodrošināt NEPLP darbību situācijā, kad viens no padomes pārstāvjiem ir komandējumā, cits dosies komandējumā pēc nedēļas, tāpat ir NEPLP locekļi, kam būs jādodas atvaļinājumā.

Reizē NEPLP vadītāja norādīja, ka vēl nezina, kāda situācija būs novembrī un decembrī, skaidrojot, ka izmaiņas varētu ienest arī topošā sabiedrisko mediju likuma pieņemšana.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.