Horoskopi un mistika
Horoskopi

Neprasi šodien atbalstu un palīdzību! Horoskopi 6.jūlijam0

Foto: Unsplash

Auns

Šī diena no tevis prasīs lielu atbildību, augstas darba spējas un mērķtiecību. Lai tev izdotos realizēt savus plānus, tev nāksies ātrāk izdarīt visas neatliekamās lietas un tikai tad ķerties pie savu mērķu realizēšanas.

Vērsis

Šī diena izrādīsies visai saspringta, tāpēc lielus plānus un darbus šodien papildus ieplānot nevajadzētu. Ja tu negribi sev sarežģīt dzīvi, nesoli neko citiem cilvēkiem.

Dvīņi

Neļauj vaļu slinkumam! Šodien tev var rasties dažādas interesantas idejas. Nekautrējies vērsties pie tiem, kas ar tev palīdzēt ar dažādu ideju realizēšanu.

Vēzis

Nevajadzētu izrādīt ietiepību par tām lietām, kuras jau sen tu nevari atrisināt. Iespējams, ka tev vajadzētu paskatīties no cita skatupunkta, kā to atrisināt. Tomēr šis periods būs labvēlīgs attiecību jomā.

Lauva

Grūti paredzēt, kā tu rīkotos vienā vai otrā situācijā. Jāatceras, ka mūsu reakcija var būt atšķirīga gan no tās dienas noskaņojuma, gan fiziskās pašsajūtas. Nevajadzētu šodien daudz to analizēt. Kad pienāks tāds brīdis, kad tev būs jāpārbauda sava reakcija, tad to arī darīsi.

Jaunava

Nekādi emocionāli kritumi šodien nav gaidāmi, ja vien tu ievērosi dienā ieplānoto. Sabojāt sev garastāvokli tu mācēsi, turklāt arī savam mīļotajam cilvēkam, turklāt bez īpaša iemesla.

Svari

Tavs darba grafiks būs pārsātināts. Neatliekamos jautājumus jārisina tieši tagad. Ir pienācis īstais mirklis to izdarīt, tu to spēsi!

Skorpions

Pirms tam kā kaut pieņemt kādus mērus vai izdarīt secinājumus, tomēr apsver visu par un pret. Ja tev radīsies kāda sarežģīta situācija, centies to risināt lēni, nesteidzoties. Ziepes savārīt tu paspēsi vienmēr!

Strēlnieks

Šodien ir piemērots laiks tam, lai tu spētu atrisināt tos jautājumus, kurus visu laiku atliki. Tomēr ir viens svarīgs nosacījums – tev tas ir jādara godīgi. Ja centīsies krāpties, izjuks viss, ko būsi iecerējis. Turklāt par to uzzinās arī apkārtējie.

Mežāzis

Noskaņojums var pasliktināties, ja tu neatradīsi iemeslu, kāpēc stingri stāvēt ar abām kājām uz zemes. Pacenties atrast sev nodarbošanos, kas palīdzētu tev aizgaiņāt sliktās domas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien nevajadzētu nevienam prasīt atbalstu un palīdzību, ņemot vērā, ka tev pašam viss būs pa spēkam. Tomēr tavu garastāvokli var ietekmēt kāda jauna iepazīšanās – vai tā būs laba vai ne pārāk, to rādīs laiks.

Zivis

Ne visas tavas idejas šodien radīs atbalstu citu cilvēku prātos un rīcībā. Tas tevi var kaitināt, tomēr centies turēt sevi grožos.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.