Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Nīderlande uz laiku aptur “AstraZeneca” Covid-19 vakcīnas izmantošanu 6

Reaģējot uz bažām par vakcīnas iespējamajiem blakusefektiem, Nīderlande svētdien uz laiku apturējusi Lielbritānijas un Zviedrijas uzņēmuma “AstraZeneca” izstrādātās Covid-19 vakcīnas izmantošanu.

Reklāma
Reklāma
WSJ: Izraēla Irānā divu dienu laikā panāca to, ko Krievija 3 gados nespēja sasniegt Ukrainā
Kokteilis
Lauvas ir lepni, Dvīņi – aizmāršīgi: kā kura zodiaka zīme audzina savus bērnus
“Lai krievi sēž, skatās un trīc, šie ir ievadvārdi!” Ukraina strauji iegūst “muskuļu masu” ballistikā
Lasīt citas ziņas

Vakcīnas izmantošana apturēta vismaz līdz 29.martam.

Līdzīgu soli pērusi arī Īrija, paziņojot, ka tas ir piesardzības pasākums pēc gadījumiem Norvēģijā, kur pieaugušajiem pēc vakcinācijas bijuši nopietni gadījumi ar asins recekļiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

“AstraZeneca” vakcīnas izmantošanu apturējušas arī Dānija, Norvēģija, Bulgārija, Islande un Taizeme.

Pasaules Veselības organizācija (PVO) paziņojusi, ka nav atrasta cēloņsakarība starp vakcīnu un trombu veidošanos, un uzskata, ka nav iemesla apturēt potēšanu ar “AstraZeneca” Covid-19 vakcīnu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.