Foto. Karl-Josef Hildenbrand/dpa

No 31. decembra “WhatsApp” vairs nedarbosies miljoniem tālruņos 26

WhatsApp ir viena no populārākajām tūlītējās ziņapmaiņas programmām. Katru gadu WhatsApp mēdz pārtraukt atbalstu dažām ierīcēm, kas tiek uzskatītas par novecojušām, ja netiek veikta programmas atjaunināšana. “Ja jūsu ierīce nevar palaist atjaunināto programmatūru, jums būs nepieciešams jaunāks tālrunis.”

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

Arī šogad “Meta” piederošā ziņapmaiņas platforma pēc 31. decembra nedarbosies 49 viedtālruņos, tostarp pat divos vecākos iPhone tālruņos. Šo tālruņu lietotājiem WhatsApp nosūtīs brīdinājumu, pirms tas pārtrauks darboties.

Ierīces un programmatūra bieži mainās, tāpēc mēs regulāri pārskatām, kuras operētājsistēmas atbalstām, un veicam atjauninājumus,” teikts ziņojumapmaiņas lietotnē. “Šajās ierīcēs, iespējams, arī nav jaunāko drošības atjauninājumu, vai arī tām var nebūt vajadzīgās funkcionalitātes, lai palaistu WhatsApp.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai izvēlētos, ko pārtraukt atbalstīt, mēs, tāpat kā citi tehnoloģiju uzņēmumi, katru gadu pārbaudām, kuras ierīces un programmatūra ir visvecākās un kuras joprojām izmanto vismazāk.

Oktobrī WhatsApp pārtrauca darbu iPhone tālruņos, kuros tiek izmantota iOS 11 un vecāka programmatūra. “Lai neatpaliktu no jaunākajiem tehnoloģiju sasniegumiem, mēs regulāri pārtraucam atbalstīt vecākas operētājsistēmas, lai novirzītu mūsu resursus jaunāko operētājsistēmu atbalstam,” teikts ziņojumapmaiņas pakalpojumā.

Pārbaudiet, vai jūsu tālrunis ir iekļauts sarakstā.

Apple: Apple iPhone 5, Apple iPhone 5C.

Huawei: Ascend D, Ascend D1, Ascend D2, Ascend P1, Ascend Mate, Ascend G740.

LG: Enact 2, Lucid 2, Optimus 4X HD, Optimus F3, Optimus F3Q, Optimus F5, Optimus F6, Optimus F7, Optimus L2 II, Optimus L3 II, Optimus L3 Dual, Optimus L4 II, Optimus L4 Dual, Optimus L5, Optimus L5 II, Optimus L5 Dual, Optimus L7, Optimus L7 II, Optimus L7 II Dual, Optimus Nitro.

Samsung: Galaxy Ace 2, Galaxy S2, Galaxy S3 mini, Galaxy Trend II, Galaxy Trend Lite, Galaxy Xcover 2, Galaxy Core.

Sony: Xperia Arc S, Xperia Miro, Xperia Neo L.

Citi telefoni: Archos 53 Platinum, ZTE Memo V956, ZTE Grand S Flex, ZTE Grand X Quad V987, HTC Desire 500, Quad XL, Lenovo A820, Wiko Cink Five, Wiko Darknight ZT.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.