Foto: LETA

Nolemj likvidēt Reformu partiju; Vjačeslavs Dombrovskis varētu pievienoties “Vienotībai” 0

Pievieno LA.LV

Pieņemts lēmums likvidēt Reformu partiju, aģentūrai BNS teica partijas valdes priekšsēdētājs, 12. Saeimā no “Vienotības” saraksta ievēlētais deputāts Vjačeslavs Dombrovskis.

Ko noklusē pārdevējs? 12 “sarkanie karogi” lietota auto sludinājumā 2
Kokteilis
Viņu “baterija” gandrīz vienmēr ir pilna: jaudīgāko zodiaka zīmju reitings astrologu skatījumā
VIDEO. Rīgā izcēlies plašs ugunsgrēks, pilsētniekiem iesaka aizvērt logus, jo deg, iespējams, arī toksiskas vielas 1
Lasīt citas ziņas

Atbildot uz jautājumu, vai pēc partijas likvidēšanas plāno pievienoties “Vienotība”, Dombrovskis pieļāva šādu iespēju, piebilstot, ka “sākumā jāpabeidz partijas likvidācijas process un pēc tam varēs pievērsties šādiem lēmumiem”.

Iepriekš “Vienotības” deputāts Kārlis Šadurskis uz jautājumu, vai Dombrovski varētu uzņemt partijā, atbildēja, ka, viņaprāt, “tas būtu tikai loģiski”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dombrovskis norādīja, ka lēmums par partijas likvidēšanu pieņemts nepietiekamā biedru skaita dēļ.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.