Foto: Unsplash

Noņem rozā brilles un novērtē pašreizējo situāciju ar skaidrām acīm! Horoskopi 18. aprīlim 8

Auns

Šī diena ir lieliski piemērota dažādu finanšu jautājumu risināšanai, naudas darījumiem, kā arī vienkārši ar ģimeni pārrunāt pirkumus. Padomā par jauniem ienākumu avotiem, ienesīgām investīcijām. Darbs komandā šodien tev dos vairāk ieguvumu nekā individuāla aktivitāte.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Lai netērētu daudz laika maziem jautājumiem, sāc dienu ar vissvarīgāko un grūtāko uzdevumu. Strādā sev ērtā tempā, pretējā gadījumā tu pieļausi kļūdas. Daiļrunības spējas šodien būs augstā līmenī; spēsi pārliecināt skeptiskāko sarunu biedru, ka tev ir taisnība.

Dvīņi

Esi modrs, netici visam, ko tev šodien stāsta vai piedāvā. Ir lietderīgi padomāt par savām finansēm un pārskatīt izdevumu pozīcijas personīgajā vai ģimenes budžetā. Pastāv iespēja kļūdīties: pārbaudi visus papīrus, rūpīgi izlasi dokumentus!

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šodien tev būs pārāk daudz darba, un, lai visu paveiktu laikā, nebaidies kādu no pienākumiem deleģēt kolēģiem vai mīļajiem. Laba diena attiecību uzlabošanai un izjukušo sakaru atjaunošanai. Atklāta saruna palīdzēs tev atrisināt visas problēmas un noskaidrot pārpratumus.

Lauva

Vairs nebūs iespējams atlikt kādu sarežģītu jautājumu. Pacenties un dari kaut ko tādu, kas jau sen gaidījis savu brīdi. Var nākties sākt visu no nulles, taču šodien zvaigznes ir tavā pusē. Ja nevari tikt galā ar slodzi, lūdz palīdzību saviem mīļajiem: viņi visu darbu paveiks lieliski.

Jaunava

Tev kādu sarežģītu problēmu palīdzēs atrisināt ietekmīgie draugi. Nebaidies sazināties ar viņiem, lai saņemtu atbalstu, izmanto savus biznesa sakarus. Lai izvairītos no spriedzes ģimenē, pārrunā visus savus plānus ar ģimeni, ņem vērā viņu viedokli, pieņemot lēmumu.

Svari

Pēdējā laikā savas lielās noslodzes dēļ pastāvīgi esi bijis prom no mājām. Pievērs uzmanību savai ģimenei, pavadi vakaru kopā ar viņiem, piedalies ģimenes lietās. Augsts enerģijas līmenis palīdzēs tev pavadīt auglīgu šo dienu un atstāt enerģiju personīgiem jautājumiem un mājas darbiem.

Skorpions

Tavs radošais gars un vēlme eksperimentēt palīdzēs atrisināt kādu svarīgu problēmu un izpelnīties vadības atzinību. Nebaidies parādīt savus talantus un pieiet rutīnas darbam no citas puses. Labs laiks finanšu jautājumu risināšanai un ģimenes budžeta apspriešanai.

Strēlnieks

Šodien centies būt praktisks un reālistisks savā darbā un vairāk domā par aktuālām lietām. Nebaidies daļu no saviem pienākumiem uzticēt ģimenei vai draugiem. Tuviem cilvēkiem ir nepieciešama tava uzmanība: neaizmirsti pateikt viņiem mīlestības un atbalsta vārdus.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Diena ir labvēlīga un interesanta. Tev šodien būs augsts enerģijas līmenis un labs sniegums. Ir iespēja pabeigt vecās grūtās lietas un uzņemties kaut ko, kas tevi jau sen ir piesaistījis. Noderēs komunikācija un jaunas iepazīšanās. Izmanto savu šarmu un pozitīvo attieksmi.

Ūdensvīrs

Ja laiks atļauj, sakārto māju un strādā dārzā. Fiziskā aktivitāte šodien nāks tev par labu. Padomā arī par savu izskatu. Apmeklē sporta zāli, izmēģini jaunu diētu. Taviem mīļajiem ir nepieciešams atbalsts un līdzdalība, biežāk saki viņiem labus vārdus.

Zivis

Noņem rozā brilles un novērtē pašreizējo situāciju ar skaidrām acīm! Tev var nākties izmantot nestandarta metodes. Vispirms pabeidz vecās garlaicīgas lietas un tikai tad ķeries pie jauniem projektiem! Izvairieties no steigas, rīkojies ērtā tempā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.