Japānis Takuma Asano aizsūta nokdaunā Vāciju.

Izcilu spēli UEFA Čempionu līgā aizvadījis 22 gadus vecais norvēģis Ērlings Holanns 0

Gints Narogs, “Latvijas Avīze, AS “Latvijas Mediji”

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 174
“Krievi mūs burtiski aprīs!” Ukraiņu komandieris skaidro iespējamās kara pauzes briesmas 139
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7

Izcilu spēli UEFA Čempionu līgā aizvadījis 22 gadus vecais norvēģis Ērlings Holanns, kurš astotdaļfināla spēlē pret Leipcigas vienību 35 minūšu laikā guva piecus vārtus.

Mančestras “City” komanda savā laukumā svinēja uzvaru ar 7:0, bet divu maču summā “Leipzig” futbolistus pārspēja ar 8:1. Holanns pirmos vārtus guva spēles 22. minūtē, realizējot 11 metru soda sitienu, turpinājumā izcēlās vēl četras reizes, bet 63. minūtē tika nomainīts. Viņš kļuvis vien par trešo futbolistu Čempionu līgas vēsturē pēc argentīnieša Lionela Mesi un brazīlieša Luisa Adriano, kurš vienā spēlē guvis piecus vārtus. Holannam šī ir pirmā sezona Mančestras kluba rindās, jauneklim līdz šim gūstot 39 vārtus, kas ir jauns Mančestras “City” rekords. Tāpat norvēģis kļuvis par visu laiku jaunāko spēlētāju, kurš Čempionu līgā sasniedzis 30 gūto vārtu robežu. “Viņš ir dāvana mums visiem, īsts cīnītājs, kurš iedvesmo visu komandu un ģērbtuvē ienes prieku,” Holannu slavēja “City” galvenais treneris Peps Gvardiola.

Tāpat ceturtdaļfinālā iekļuva Itālijas vienība Milānas “Inter”, kas atbildes spēlē viesos cīnījās neizšķirti 0:0 ar Portugāles klubu “Porto”, bet divu spēļu summā bija pārāka ar 1:0. Iepriekš ceturtdaļfinālu sasniedza arī Minhenes “Bayern”, Londonas “Chelsea”, Lisabonas “Benfica” un “AC Milan”. Pēdējās divas ceturtdaļfinālistes noskaidrojās vakar.

Jaunumi arī Latvijā, jo par karjeras noslēgšanu izlasē paziņojis 34 gadus vecais aizsargs Igors Tarasovs, kurš valstsvienībā aizvadīja 47 spēles, gūstot divus vārtus. Viņš šosezon spēlē Kiprā.