Horoskopi un mistika

Numeroloģija un pases kods. Kāda ir tā maģiskā nozīme?4

Foto – LETA

Pases koda skaitliskās vibrācijas runā par mūsu savstarpējām attiecībām ar sabiedriskajiem institūtiem un varas struktūrām, ar visiem tiem, kuriem mēs bez papīriem neesam cilvēki. Šīs vibrācijas nozīmīgi ietekmē mūsu dzīvi, jo pase ir vajadzīga samērā bieži. Izskaitļot pases kodu nav sarežģīti, jo tai ir gan sērija, gan numurs – viss izsakāms skaitļos.

Piemēram: LV3632306

Aprēķinām: 3+4+3+6+3+2+3+6=30=3

Tagad pievēršamies kodu nozīmei:

Pases kods 1

Palīdz cilvēkam kļūt par līderi, dod iespēju realizēt lielu daļu iecerētā, sasniegt savus mērķus, iekarot augstienes. Ar tādu kodu ir daudz vieglāk pacelties uz sociālās hierarhijas augstākajiem pakāpieniem, tikt pie vadoša amata, nostāties kolektīva priekšgalā vai atvērt savu biznesu (labs kods biznesmeņiem!).

Pases kods 2

Dod cilvēkam lieliskas iespējas adaptēties jebkurā kolektīvā, viņam piemīt «komandas cilvēka» talants. Individuālā darbība nonāk konfliktā ar dokumenta kodu, un izsisties vienatnē, paļaujoties tikai uz saviem spēkiem un spējām, cilvēkam nebūs viegli. Komandā viss notiks it kā pats par sevi. Divnieka vibrācijas bīda arī uz otrās «pusītes» meklēšanu un agrām laulībām.

Pases kods 3

Sekmē talantu un personības spēku atklāšanu, īpaši tad, ja cilvēks tiecas sevi realizēt mākslas sfērā vai oratora meistarībā. Lielisks pases kods pasniedzējiem, lektoriem, rakstniekiem un dzejniekiem, scenāristiem, aktieriem un režisoriem. Palīdz gūt popularitāti, sevi realizēt publiskajā darbībā.

Pases kods 4

Pats labākais strādīgam cilvēkam, kas noskaņots uz patstāvīgu praktisku darbību. Četrinieka vibrācijas gan viņu var pārvērst arī īstā darbaholiķi, īpaši tad, ja arī personības kods ir Četri. Ar šādi pases kodu būt sliņķim vienkārši nav iespējams!

Pases kods 5

Pastiprina savas vērtības apziņu un palīdz atklāt daudzveidīgus talantus. Šī koda vibrācijas mudina cilvēku tiekties pēc maksimālas brīvības, jo noturēties laulībā viņam nav viegli. Laulības var būt arī vairākas. Ar tādu pases kodu cilvēks savas dzīves laikā var nomainīt ne tikai vairākas darba vietas, bet arī vairākas profesijas, kā arī ar prieku pārcelties no vienas vietas uz otru, meklējot pilnību sadzīvē.

Pases kods 6

Šī koda īpašniekam visā ir vajadzīgus taisnīgums. Pienākuma apziņa viņam kļūst par galveno instinktu un liek nemitīgi izpildīt dotos solījumus.

Pases kods 7

Sekmē cilvēka pārvēršanos par radītāju-vieninieku, savrupnieku vai pat individuālistu, kas atkarīgs no viņa pases koda saistības ar personības kodu.

Pases kods 8

Šis kods darbojas kā magnāts finanšu un materiālās lietās. Pases ar šādu kodu īpašnieks nekad necietīs trūkumu, nekad vaigu vaigā neiepazīs nabadzību. Labklājības līmenis būs atkarīgs no personības koda skaitļa. Šī personība atbalstīs «kapitālismu ar cilvēcisku seju».

Pases kods 9

Saistītie raksti

Devītnieka kods padara savu īpašnieku pacietīgāku un labsirdīgāku, kas cilvēkam ar tādu pašu personības kodu var būt stimuls aiziešanai klosterī.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Tu zini, ko vēlies un kā to iegūt! Horoskopi 25.maijam
6 dienas
LK
Linda Krāģe
Horoskopi un mistika
Nedēļas sākumā būs daudz enerģijas! Horoskopi no 25. līdz 31. maijam
Nedēļa
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Dari to, ko pats vēlies! Horoskops 24.maijam
Nedēļa

Lasītākie

KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Ministrs Edgars Rinkēvičs: Ir izgudrota velnišķīga aplikācija, kas izsekos visu, ko darām un nedarām
1 stunda
IB
Ivars Bušmanis
Ekonomika
“Pandēmija parādīja, ka attīstāmies nepareizi.” Intervija ar Arni Putniņu
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
SKDS noskaidrojusi cilvēku viedokli par administratīvi teritoriālo reformu. Nekā glaimojoša
22 minūtes
AJ
Atis Jansons
Ekonomika
Kā tad tās riepas deldējam? Droša braukšana un nedaudz tehnisku zināšanu
1 stunda
LE
LETA
Veselam
Latvijā atklāts viens jauns Covid-19 inficēšanās gadījums. Izcēlās Garkalne
4 stundas