Foto: Unsplash.com

Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10

Skaitļi ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa, un bez tiem pasauli nemaz nevar iedomāties. Tāpat skaitļi par mums daudz pastāsta. Šajā rakstā uzzināsiet, kā aprēķināt savu laimīgo skaitli, izmantojot dzimšanas datumu, un, iespējams, atklāsiet par sevi kaut ko jaunu.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Tiek uzskatīts, ka laimīgais skaitlis cilvēkiem noder, pieņemot svarīgus lēmumus.

Parasti laimīgo skaitlu aprēķina pēc vārda vai dzimšanas datuma. Šoreiz izmēģināsim otro variantu.

Kā aprēķināt laimīgo skaitli?

CITI ŠOBRĪD LASA

Lai aprēķinātu savu laimīgo skaitli, jums jāizmanto dzimšanas gads, mēnesis un datums. Visi cipari jāsaskaita kopā, lai beigās iznāktu viens skaitlis. Piemēram, ja jūsu dzimšanas diena ir 1947. gada 15. augustā, jums jāsaskaita 1+5+0+8+1+9+4+7 = 33. Tad vēlreiz jāsaskaita 3+3, lai iznākumā būtu viencipara skaitlis. Rezultāts ir 6. Tātad jūsu laimīgais skaitlis ir 6.

Taču ir daži izņēmumi laimīgā skaitļa aprēķināšanā. Pirmkārt, ja jūsu dzimšanas mēnesis ir janvāris vai februāris, tad skaitļa aprēķināšanai jāizmanto iepriekšējais gads (pirms jūsu dzimšanas gada). Otrkārt, ja summa, saskaitot visus skaitļus, ir 11 vai 22, to nevajadzētu dalīt sīkāk (saskaitīt 1+1 vai 2+2), jo ir skaidri redzams, kāds skaitlis ir pamatā.

Vai noskaidroji savu laimīgo skaitli? Izvēlies to un uzzini, ko tas par tevi atklāj!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.