Megana Mārkla un princis Harijs apmeklē "Invictus Games" Nīderlandē

Par 100 miljoniem dolāru princis Harijs un Megana Mārkla TV realitātes šovā demonstrēs savu privāto dzīvi 0

Kā ziņo izdevums “Page Six”, Megana Mārkla un princis Harijs esot nolēmuši filmēt par savu privāto dzīvi realitātes šovu. Šovs būšot līdzīgs Kardašjanu ģimenes slavenajam šovam “Kardašjanu ģimenes”, tikai “karaliskāks”.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

Kā apgalvo Saseksas hercogi, neskatoties uz nesenajām domstarpībām, to producēšot kino gigants “NetFlix” un šī darījuma summa esot 100 miljoni ASV dolāru. Kā izdevumam atklājuši prinča Harija draugi, kameras būšot izvietotas viņu Kalifornijas savrupnamā. Šovā, vistcamāk, tikšot rādīti arī abi pāra bērni – dēls Ārčijs un meita Diāna Lilibeta.

Meganas Mārklas un prinča Harija dēliņš Ārčijs Mauntbatens Vindzors
CITI ŠOBRĪD LASA

Esot jau tikuši uzfilmēti kadri no abu brauciena uz Nīderlandi, kad pāris apmeklēja “Invictus Games” un tie tikšot izmantoti šajā šovā.

Kā ziņo avoti, Megana un princis Harijs vēloties, lai šovs uz TV ekrāniem savu pirmizrādi piedzīvo nākošajā, 2023.gadā.

Tomēr “NetFlix” uzstājis, ka šovam jābūt pabeigtam jau šogad un tam būtu jāparādās TV ekrānos vienlaikus ar prinča Harija solītajiem memuāriem, kuros viņš apgalvo, ka izstāstīs visu par karaliskajā ģimenē piedzīvoto.

Daudzi šo memuāru parādīšanos gaida ar lielām bažām, jo uzskata, ka Harija apgalvojumi varētu atkal saspīlēt jau tā ne pārāk labās attiecības ar brāli princi Viljamu un tēvu princi Čārlzu, kā arī pat iedragāt savas vecmāmiņas, 96 gadus vecās Lielbritānijas karalienes Elizabetes II veselības stāvokli.

Keita Midltone, princis Viljams un Toms Krūzs satiekas uz sarkanā paklāja Londonā

Soctīklu lietotāji, uzzinot par to, ka princis Harijs un Megana Mārkla par savu privāto dzīvi veidos realitātes šovu, pasmējušies, ka ar šiem ļautiņiem kaut kas pavisam neesot kārtībā. Jo vēl nesen Opras Vinfrijas šovā sūdzējās, ka britu karaliskajā ģimenē viņiem nebija “privātās dzīves”, bet tagad ir gatavi to atrādīt ikvienam, kurš abonē kanālu “NetFlix”.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI