Latvijā
Rīga

Par “Rīgas satiksmes” padomes priekšsēdētāju iecelts Ainārs Ozols0

Foto: Edijs Pālens/LETA

Par pašvaldības SIA “Rīgas satiksme” padomes priekšsēdētāju iecelts vakar padomes locekļa amatā atjaunotais Ainārs Ozols, noskaidroja aģentūra LETA.

Tikmēr par padomes priekšsēdētāja vietnieku iecelts Normunds Narvaišs.

Otrdien uzņēmumā notiek padomes sēde, kurā tiek lemts par padomes priekšsēdētāja un viņa vietnieka izraudzīšanos, kā arī, iespējams, par izmaiņām “Rīgas satiksmes” valdes sastāvā.

Padomes loceklis Normunds Narvaišs aģentūrai LETA norādīja, ka priekšsēdētāja vietnieks pagaidām nav izraudzīts, kā arī nekādi lēmumi par izmaiņām valdē līdz šim pieņemti nav.

Ozols padomē tika atjaunots vakar kopā ar iepriekš no padomes atceltajiem Andreju Pančenko un Narvaišu. Viņi būs padomes pagaidu locekļi, līdz pastāvīgos padomes locekļus atlasīs konkursā.

Jau ziņots, ka rotācijas uzņēmuma vadībā pēdējo mēnešu laikā ir notikušas vairākas reizes. Aizvadītā gada izskaņā uzņēmumam konkursa kārtībā tika izraudzīta padome, daļu no kuras decembra sākumā no amatiem atcēla tā brīža kapitāldaļu turētājs, vicemērs Druvis Kleins.

Viņš no amatiem atcēla Narvaišu, Ozolu un Pančenko, viņu vietā ieceļot Rolandu Klinci un Natāliju Moškeviču.

Tomēr janvārī par uzņēmuma kapitāldaļu turētāju kļuva Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs, kurš pēdējo nedēļu laikā no amatiem atcēlis gan Moškeviču un Klinci, atjaunojot amatos Kleina atstādinātos pārstāvjus.

Patlaban uzņēmuma padomē strādā Ozols, Narvaišs, Pančenko, Ernests Saulītis un Juris Švanders.

Saistītie raksti

Uzņēmuma padomes vadībā esot Klincim, noslēdzās konkurss uz “Rīgas satiksmes” valdi, par kuras priekšsēdētāju tika iecelta bijusī Satiksmes ministrijas ierēdne Džineta Innusa, bet par valdes locekļiem kļuva bijušais Ceļu satiksmes drošības direkcijas valdes loceklis Jānis Golubevs, bijusī “Olainfarm” valdes locekle un “SEB bankas” Baltijas kontu un maksājumu operāciju vadītāja Inga Krūkle, līdzšinējie “Rīgas satiksmes” pagaidu valdes locekļi Emīls Jakrins un Elīna Epalte-Drulle.

Par pēdējiem diviem valdes locekļiem radās visvairāk jautājumu, jo bija informācija, ka viņi no konkursa jau izslēgti reputācijas problēmu dēļ, taču Klincis viņus atjaunojis starp kandidātiem.

LA.lv
LE
LETA
Latvijā
Kuldīgas pusē palielinājies jaundzimušo skaits. Zināmi arī populārākie bērnu vārdi
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VISC sāk vecāku informēšanas kampaņu
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Lūdz precizēt grozījumus kriminālatbildības noteikšanai par nelikumīgu tabakas izstrādājumu realizāciju
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LL
LETA, LA.lv
Latvijā
Kariņa valdībai gads. Nosauc, kas notiks turpmāk 1
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Kļūs vēsāks: laika prognoze trešdienai
51 minūtes
LA
LA.LV
Veselam
Cik “veselīgs” būs 2020.gads? Lielo slimnīcu asociācija izvērtē gadu medicīnā un prognozē izaicinājumus
46 minūtes
LE
LETA/LA.LV
Sports
Raimonds Vējonis ievēlēts par Latvijas Basketbola savienības prezidentu 3
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Stokholmā nogranduši divi sprādzieni 1
2 stundas