Foto: Pexels

Pārmaiņu vējš virmo gaisā, draudot tevi satvert ar saviem spārniem! Horoskopi 3. decembrim 9

Auns

Nevairies no sarunām, tās šodien izrādīsies visai noderīgas. Kādā no tām tu uzzināsi kaut ko tādu, ko nekad nebiji gaidījis uzzināt. Pie tam, tā būs ļoti vērtīga informācija.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
Ne uz priekšu, ne atpakaļ tīruma malā – palīdzīgu roku “ātrajiem” sniedz fiksi vietējie puiši: Personāls sūta jums sveicienus! 15
Lasīt citas ziņas

Šodiena tev sniegs neizpratnes stāvokli ar drūmu pieskārienu. Iespējams, ka tu patiesībā virzies nepareizā virzienā. Ir vērts nopietni pārskatīt savus plānus.

Dvīņi

Tev var nākties būt ļoti uzmanīgam ieklausoties gan citu, gan savas balss intonācijā – tā reizēm pasaka ļoti daudz. Ignorēt to būtu muļķīgi.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Tev nav daudz laika, taču darāmā gan ir daudz. Būtu labi izmantot plānošanu, jo tādējādi tev izdosies izvairīties no palielām nepatikšanām, kas var rasties laika trūkuma dēļ.

Lauva

Šodien tev vajadzēs tikai ieklausīties savā intuīcijā, lai ar lielu precizitāti noteikti, vai tas, ko tev saka ir patiesība. Šī diena kopumā gaidāma klusa, nesasteigta.

Jaunava

Tev nevajadzētu akli ticēt citu vārdiem. Tu vari ticēt tikai skaitļiem, turklāt ne visiem. Īsais rezumē – pieturies pie faktiem un pārbaudītas informācijas.

Svari

Šodien tev izdosies smelties spēku no savas sirdsbalss skanējuma. Tev veiksies visdažādākajās sarunās un tikšanās ar citiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Pārmaiņu vējš virmo gaisā, draudot tevi satvert ar saviem spārniem. Centies neļaut tam atraut tevi no zemes. Pretējā gadījumā tas aiznesīs tevi uz tālu, tālu valstību.

Mežāzis

Esi gatavs ārkārtas situācijai, tāda šodien var gadīties. Pastāv liela varbūtība, ka tev nāksies palikt darbā, turklāt uz ilgāku laiku, nekā tu biji plānojis. Palīdzēs šajā visā tas, ja tu nesūdzēsies.

Ūdensvīrs

Šodien tev pietrūks draugu, vienalga, vai tu būsi viens vai lielā kompānijā. Varbūt tev vajadzētu piezvanīt kādam, kuru tu patiesībā ļoti vēlētos šajā brīdī satikt?

Zivis

Apkārtējā pasaule centīsies visādos veidos  ielauzties tavā privātajā dzīvē, sabojājot tev visu noskaņojumu. Tomēr padomā, vai ir vērts bojāt to vēl vairāk, par to dusmojoties?

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.