“Pasažieru vilciens” atklās jaunu maršrutu Rīga-Dobele-Rīga 9

Pievieno LA.LV

AS “Pasažieru vilciens” (PV) no šā gada 1.jūnija atklās jaunu maršrutu Rīga-Dobele-Rīga, informē uzņēmumā.

Kokteilis
Diēta? Nē, paldies! Astrologi nosauc trīs zodiaka zīmes, kurām ēdiens ir svarīgāks par visu 1
RAKSTA REDAKTORS
“Drebošām rokām apstājos ceļa malā…” Jānis uz šosejas piedzīvo bīstamu mirkli, kas varēja beigties ar smagu avāriju 21
Pat Krievijas propagandisti apjukuši: Putins par Zelenski sācis runāt pavisam citādi 59
Lasīt citas ziņas

No rītiem jaunais ekspresvilciens Nr.870 no Dobeles uz Rīgu aties plkst.6:56 ar pienākšanas laiku “Rīgas Centrālajā” stacijā plkst.8:03. Savukārt vakarpusē vilciens Nr.869 no “Rīgas Centrālās” stacijas aties plkst.18:25 un Dobelē pienāks plkst.19:34.

Braucot ar jauno ekspresvilcienu no Dobeles uz Rīgu, ceļā būs jāpavada stunda un septiņas minūtes. Pa ceļam ekspresis apstāsies divās pieturās – Jelgavā plkst.7:23 un Olainē plkst.7:43.
 
Vienreizējā biļete posmam Dobele-Rīga maksās 2,85 eiro. Iegādājoties abonementu, brauciens izmaksās lētāk. Jaunajā ekspresreisā būs pieejams bezmaksas bezvadu internets.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.