“Pēcis laiž pa kreisi!” Āgenskalna iedzīvotāji cenšas noskaidrot, kur norit Pēča paralēlā dzīve 24

Par smaidu un siltām sajūtām šajā rudens drēgnumā platformā “Facebook” parūpējusies Āgenskalna iedzīvotāja Liene. Viņa meklē personas, pie kurām regulāri ciemojas mājas mīlulis, runcis Pēcis.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Jauns solis eskalācijas virzienā: krievi sākuši pielietot īpašu “kaujas indi”
Viedoklis
Armands Puče: Tagad par visām reizēm ir skaidrs, ka ar politisko eliti nav ko vispār rēķināties. Murmuļi!
Lasīt citas ziņas

“Tas ir Pēcis no Botāniskā dārza apkaimes, Kuldīgas ielas. Viņš nav pazudis, bet mums ir aizdomas, ka viņam ir paralēlās mājas. Viņš pazūd uz dienu un nakti, atnāk un nav baigi izsalcis, paguļ un pazūd atkal. Tāpēc tīri ziņkāres pēc gribēju vaicāt, varbūt piestaigā pie kāda kaimiņa?”

Portālam LA.LV ir zināmi vairāki stāsti, kad kaimiņi kaķa dēļ pat ir sastrīdējušies, tomēr šis nav tas stāsts. Lienei ir aizdomas, ka viņas runcis izvēlas pusdienu un vakariņu piedāvājumu kādās kaimiņu mājās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šis stāsts licis pasmaidīt virtuālās grupas “Labi dzīvot Āgenskalnā” cilvēkiem. Viņi raksta, ka runča skatienā nav redzama ne mazākā nožēla un viņš tik tiešām “laiž pa kreisi”. Citi dalās pieredzē par saviem kaķiem, kuri izbauda kaimiņu labvēlību.

Silvija dalās pieredzē: ”Man arī bija tāds frukts. Otrā ģimenē šim bija savs atpūtas krēsls un sarkans spilventiņš.”

Ilze: ”Normāls kēkss. Mums arī šitāds tips ir, viņš ir vieskaķis kaimiņam stāvu virs mums un pretējā màjā.”

Ligita: ”Līdzīgs manam mīļajam Ežikam, kurš pirms trīs gadiem aizgāja uz “paralēlajām mājām aiz varavīksnes”. Reiz es pati savām acīm redzēju, kā viņš, ūsas laizīdams, uz pūkainā vēdera izšļūc no kaimiņa vannas istabas vēdlodziņa.”

Kitija raksta: ”Arī mani rudie – Pipars un Persiks mēdz kur pabūt, jo, atnākot mājās smaržo pēc ne manām smaržām!”

Vislielāko āgenskalniešu sajūsmu izpelnījies iedzīvotājas irinas komentārs: “Sakiet lūdzu kaķim, ka esmu gatava būt trešās mājas, viņš ir ļoti skaists.”

Savukārt Oskars norāda – labi, ka šajā ierakstā ielikta bilde, citādi viņš padomātu, ka saimniece meklē nevis Pēča, bet Pētera paralēlās mājas. Uz ko nepaliek atbildi parādā: “Mans vīrs Pēcis no Botāniskā dārza apkaimes, Kuldīgas ielas. Viņš nav pazudis, bet mums ir aizdomas, ka viņam ir paralēlās mājas. Viņš pazūd uz dienu un nakti, atnāk un nav baigi izsalcis, paguļ un pazūd atkal. Tāpēc tīri ziņkāres lēc gribēju vaicāt, varbūt piestaigā pie kāda kaimiņa?” smejas Laima.

Reklāma
Reklāma

Diskusijā Pēča saimniecei tiek sniegti vairāki padomi, kā atrast cilvēkus, kuri kaķa brīvsoļa laikā par to parūpējas: “Pielieciet kaķim pie kakla siksniņu ar zīmīti “Ja šis kaķis regulāri ēd jūsmājās, tad pierakstiet uz zīmītes savus kontaktus – labprāt iepazīšos ar sava kaķa barotāju.”

Uz ko autore norāda: ”Mums bija doma pielikt zīmīti – lūdzu ievērojiet, ka Pēcim nepieciešama regulāra ķemmēšana!”

Tāpat tiek ieteikts saskaņot ēdienkarti, ja nu kaķim negribas ēst divas dienas pēc kārtas vienu un to pašu.

Pēc komentāriem var secināt, ka mājas, kurās Pēcis labprāt pavada laiku, pagaidām nav atrasas.

Āgenskalna iedzīvotājs Olafs par šo diskusijā iesaistītos mierina: ”Kad pienāks laiks, viņš pats pateiks.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.