Publicitātes foto

Pētersalas biznesa centrā notiks pēdējā laika inovatīvākā jaunā gada sagaidīšanas diskotēka 0

Ikviens ir pavadījis Vecgada vakaru jautrā kompānijā kādā saviesīgā pasākumā, ballē vai diskotēkā. Taču “Kapitāls Networks” prestižais jaunā gada sagaidīšanas plāns ir kas pavisam nebijis. Šī gada 31. decembrī plkst. 22.00 inovatīvi tiks apvienoti divi atšķirīgi pasākumu žanri diskotēkā “Konference 2019”!

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Lasīt citas ziņas

Konference būs iedvesmojoša un motivējoša jaunā gada sagaidīšanas pieredze. Tajā galveno “lektoru” lomu ieņems Latvijā pazīstami diskžokeji un mūziķi – Judzhen, KIRHA, Goodzh, Tehnikums, PM2THEAM un daudzi citi. Klausot “lektoru” mūzikas ritmiem un pamācībām, konferences dalībnieki tiks aicināti griezties trakulīgās, diskotēkai piemērotās dejās un piedalīties “padziļinātās paneļdiskusijās”.

Šajā konferences žanra diskotēkā paralēli notiks vairākas sesijas, un svarīgākais uzdevums dalībniekiem būs izvēlēties sev piemērotāko “lektoru” ar aizraujošāko svinēšanas sparu. Kā ierasts, konferencē paredzētas pauzes dažādu atspirdzinājumu un gardumu baudīšanai. Ierodoties diskotēkā, viesus sagaidīs svinīgs welcome dzēriens no galvenā pasākuma atbalstītāja, kas ieviesīs jaunas zinātkāres vēsmas. Tāpat jaunu zināšanu ieguvēji tiek aicināti kafijas vietā aizdomāties par citiem prestižiem, kā arī tautā iemīļotiem dzērieniem, kuru malkošana ļaus veidoties lieliskai sinerģijai ar “lektoru” radītajiem mūzikas ritmiem līdz pat rīta gaismai. Par īpašu jaunā gada sagaidīšanas garšu rūpēsies galvenais pasākuma atbalstītājs Rīgas Melnais balzams.

CITI ŠOBRĪD LASA

Svinētāju izklaidei paredzēti arī unikāli reklāmas stendi un instalācijas. “Konferences 2019” starpdisciplinārā svētku svinēšanas pieeja tiks īstenota divās zālēs ar paralēliem pārneses koridoriem, lai atbilstu dažādu kultūru gaumei. Kā atklāj organizatoru pārstāve “Kapitāls Networks” vadītāja Zanda Lazda: “Konference ļaus ieskicēt nākotnes attīstības perspektīvas un koordinēs virzienus, kurp doties 2019. gadā.”

Kad un kur?

  • 31. decembrī
  • No plkst. 22.00 līdz 1. janvāra plkst. 6.00
  • Pētersalas biznesa centrā Rūpniecības ielā 54 Rīgā.
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.