Policija: Jaunais gads Rīgā sagaidīts bez lieliem starpgadījumiem 0

Jaunā gada sagaidīšana Rīgā notikusi bez īpašiem starpgadījumiem, aģentūrai LETA atzina Rīgas pašvaldības policijas (RPP) pārstāve Inese Krieviņa.

Reklāma
Reklāma
Plāno iegādāties lietotu auto? 13 automašīnas, kuras var iegādāties pat ar lielu nobraukumu
Veselam
Iedarbojas labāk nekā miega zāles: ko ēst pirms gulētiešanas, lai aizmigtu bez problēmām?
Kokteilis
“Tautumeitas”, Tomijs Kešs vai “Katarsis”? Mākslīgais intelekts prognozē, kuras Baltijas valsts mūziķiem ir vislielākais potenciāls uzvarēt Eirovīzijā 7
Lasīt citas ziņas

Arī izsaukumu skaits aizvadītās diennakts laikā nav bijis lielāks par RPP ikdienā vai citās brīvdienās reģistrētajiem un apkalpotajiem izsaukumiem.

Kā ziņots, Jauno gadu Rīgas centrā sagaidījuši aptuveni 60 000 cilvēku, informē pašvaldība.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vecgada vakarā 11. novembra krastmalā bija koncerts. Pirms pusnakts uz lielā ekrāna varēja vērot amatpersonu svētku uzrunas, bet tieši gadu mijā, izskanot Latvijas himnai, notika svētku uguņošana, kuru galvaspilsētas iedzīvotājiem un viesiem demonstrēja SIA “International Fireworks Design” un kuras muzikālo pavadījumu veidoja komponists Jānis Lūsēns.

Pēc pusnakts svinības turpinājās kopā ar leģendārās grupas “Queen” atveidotājgrupu “Killer Queen” no Liebritānijas. Svinību vietā iedzīvotājus izklaidēja arī dīdžejs Artis Volfs.

Vairāki tūkstoši cilvēku Jauno gadu sagaidīja arī Vecrīgā, kur Līvu laukumā un Doma laukumā darbojās Ziemassvētku tirdziņi un uzstājās mūziķi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.