Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto – LETA/Sintija Zandersone

Policists nozog lietiskos pierādījumus, lai saņemtu aizdevumu 0

Iekšējās drošības birojs (IDB) lūdzis prokuratūrai apsūdzēt Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes amatpersonu par krimināllietā izņemtu mobilo telefonu ieķīlāšanu lombardā, aģentūra LETA noskaidroja IDB.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Policists nozaga divus mobilos tālruņus, kas bija lietiskie pierādījumi kādā kriminālprocesā. Vēlāk policijas darbinieks abus tālruņus ieķīlāja lombardā, saņemot aizdevumu.

Likumsargu lūgts apsūdzēt pēc Krimināllikuma panta par nelikumīgām darbībām ar krimināllietas materiāliem. Par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem, piespiedu darbu vai naudas sodu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.