Foto-LETA/AFP

Porošenko aicina ES apsolīt ukraiņiem bezvīzu režīmu 3

Pievieno LA.LV

Ukrainas prezidents Petro Porošenko aicina Eiropas Savienību (ES) Austrumu partnerības samitā Rīgā solīt ukraiņiem bezvīzu režīmu, vēsta prezidenta preses dienests.

Kokteilis
Slepenais likteņa kods: kāda patiesība slēpjas cilvēka dzimšanas datumā
Ķīna iestādīja 78 miljardus koku, bet tagad tā par to maksā bargu naudu – zinātnieki brīdina par īpašām briesmām
“Netīšām apgriezu burciņu un ieraudzīju sastāvu (laikam nevajadzēja)…” Guntars nepatīkami pārsteigts par nopirkto “Spilvas” ievārījumu
Lasīt citas ziņas

Porošenko Āhenē ar Eiropadomes priekšsēdētāju Donaldu Tusku apspriedis Ukrainas puses solījumu izpildi saskaņā ar rīcības plānu bezvīzu režīma ieviešanai starp Ukrainu un ES.

“Porošenko norādīja, ka Ukraina rēķinās ar savu eirointegrācijas ceļa pasākumu pozitīvu novērtējumu un bezvīzu režīma perspektīvas atvēršanu Austrumu partnerības samitā Rīgā,” teikts paziņojumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ukrainas prezidents aicinājis dot konkrētākas perspektīvas tām Austrumu partnerības valstīm, kuras stingri paziņojušas par savu virzību uz ES.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.