AP/Scanpix

Porziņģim pieci punkti “Knicks” uzvarētā pēdējā pārbaudes spēlē 0

Latvijas basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis ceturtdien guva piecus punktus, palīdzot Ņujorkas “Knicks” vienībai viesos ar 116:111 (24:24, 31:33, 32:21, 29:33) pārspēt Ņūdžersijas “Nets” komandu un izcīnīt uzvaru pēdējā pārbaudes spēlē pirms Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas sākuma.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba”

Porziņģis spēlēja 21 minūti un 31 sekundi, trāpot divus no četriem divpunktu metieniem, vienu no diviem soda metieniem, bet aizmetot garām trīs tālmetienus.
Latvietis arī izcīnīja piecas atlēkušās bumbas zem groziem, bloķēja trīs pretinieku metienus, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, taču pieļāva četras kļūdas un nopelnīja trīs piezīmes. Kamēr Porziņģis bija laukumā, “Knicks” ielaida par pieciem punktiem vairāk nekā iemeta.

“Knicks” otrajā ceturtdaļā atradās iedzinējos ar 11 punktiem, taču teicami aizvadīja spēles trešo nogriezni, pēc kura jau bija vadībā ar 87:78, beigās vadību vairs neatdodot.

Ņujorkas komandā 21 punktu guva Karmelo Entonijs, kurš iepriekšējā pārbaudes spēlē trešdien nepiedalījās, bet Kortnijs Lī pievienoja 15 punktus. Tāpat ar desmit punktiem nepilnās 20 nospēlētās minūtēs izcēlās lietuvietis Mindaugs Kuzminsks.
Tikmēr “Nets” vienībā rezultatīvākais ar 24 punktiem bija Džeremijs Lins, kurš veica arī desmit rezultatīvas piespēles.

Gatavošanos jaunajai sezonai “Knicks” noslēdza ar četrām uzvarām sešos mačos. Porziņģis piedalījās visās pārbaudes spēlēs, vidēji mačā iemetot 13,8 punktus un izcīnot 4,5 atlēkušās bumbas.
Individuāli veiksmīgākās viņam bija pārbaudes spēles pret Hjūstonas “Rockets” un Bostonas “Celtics”, kurās viņš guva attiecīgi 22 un 20 punktus.

Jauno NBA sezonu “Knicks” sāks 25.oktobrī, kad izbraukumā mērosies spēkiem ar līgas čempioni Klīvlendas “Cavaliers”.