Publicitātes foto

Radīta cepeškrāsns, kurā vienlaikus var gatavot divus dažādus ēdienus 0

Tirdzniecībā pieejama jaunā Samsung Dual Cook Flex iebūvējamā cepeškrāsns ar diviem nodalījumiem, kuros vienlaikus var gatavot divus dažādus ēdienus – katru savā temperatūrā vai cepšanas režīmā, tā padarot gatavošanas procesu divreiz ātrāku un ērtāku.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

“Tie, kam patīk gatavot mājās, zina sajūtu, kad rindā uz cepeškrāsni gaida vairāki ēdieni un ir jādomā, kādā secībā tos cept, lai pasniegšanas laikā viens no tiem nebūtu jau atdzisis. Ir radīts inovatīvs produkts – cepeškrāsns ar diviem nodalījumiem, lai divus ēdienus varētu gatavot un pasniegt reizē,” stāsta Samsung sadzīves elektronikas biznesa direktors Baltijā Sergejs Kostjučenko.

Dual Cook Flex cepeškrāsns nodalījumus atdala izņemama starpsiena, un tie ir aprīkoti ar savstarpēji nesaistītiem sildītājiem un ventilatoriem, savukārt krāsns dubultās durvis var atvērt vai nu kopā, vai tikai augšējās. Lai nesamazinātu temperatūru otrā nodalījumā, ieteicams augšējā nodalījumā likt ātrāk pagatavojamus ēdienus, piemēram, dārzeņus, bet apakšējā – tos, kuru pagatavošana prasa vairāk laika, piemēram, gaļu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jaunā cepeškrāsns ir ērti pielāgojama dažādām cepšanas vajadzībām:
* Gatavot divus ēdienus vienlaicīgi. Izmantojot abus krāsns nodalījumus reizē, vairāku kārtu vakariņas ir iespējams pagatavot divreiz ātrāk – vairs nebūs jāgaida, kamēr izcepsies vista, lai liktu gatavoties kūku. Dual Cook Flex katrā nodalījumā nodrošina nepieciešamo temperatūru un neļauj sajaukties abu ēdienu smaržām un garšām.
* Gatavot vienu ēdienu. Izmantojot tikai vienu no nodalījumiem, tiek patērēts par 20% mazāk elektroenerģijas un ēdiens ir gatavs ātrāk – viens krāsns nodalījums atsevišķi uzsilst 4 minūšu laikā, bet visa krāsns 7 minūtēs.
* Gatavot liela izmēra ēdienus. Abus cepeškrāsns nodalījumus var apvienot vienā, izņemot sadalošo daļu un tā iegūstot 75l ietilpību, lai varētu pagatavot, piemēram, tītara cepeti. Duālie ventilatori, griežoties pretējos virzienos, nodrošinās vienmērīgu siltuma izplatīšanos un vienādu temperatūru no visām pusēm, lai ēdiens tiktu pagatavots vienmērīgi.

Lai krāsns tīrīšana nekļūtu par lieku spēka un laika tērēšanu, Dual Cook Flex ir aprīkota ar Steam Clean tehnoloģiju – ielejot krāsnī nelielu daudzumu ūdens, tajā tiek radīts tvaiks, kas padara netīrumus vieglāk noņemamus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.