Kokteilis
Baudi

Reinis Reķis liek malā bungas un izdod pirmo solo dziesmu “Uz pasaules malu”0

Publicitātes foto

Bundzinieks Reinis Reķis klajā laiž pirmo singlu un video dziesmai, ko radījis pats, sacerot gan mūziku, gan vārdus. “Uz pasaules malu” ir pirmais solis no gaidāmā albuma.

Solo dziesma ļauj iepazīt Reini no jauna, atklājot nopietnāko un dvēseliskāko personības pusi. Līdz šim viņš izklaidējis, liekot dejot zombijiem vai nospēlējot īpašu Valentīna dienas bungu performanci uz meiteņu dibeniem. Ilgi lolotā iecere par savu autordziesmu nodošanu plašākai publikai ļauj klausītājus uzrunāt pilnīgi citā veidā.

“Es neprotu lietas darīt ar pus atdevi – ja daru, tad ar maksimālu enerģiju un vēl vairāk. Tāpēc reizēm sanāk pāršaut pāri strīpai un otram sāp. Katrs pats zina, ko tādos brīžos darīt, es cenšos meklēt piedošanas un izlīgšanas ceļu,” par dziesmu saka autors.

“Uz pasaules malu” būs iekļauta Reiņa Reķa solo dziesmu albumā, kas iznāks jau šajā rudenī. Paralēli tam viņš turpina radīt bungu un perkusiju šovus dažādos pasākumos, vada meistarklases un pasākumus, kā arī spēlē sarīkojumu grupā “RR Band”.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.