Jūnijā uz Ģertrūdes ielas divas reizes izveidojās bruģa iegruvumi, kuros ielūza trīs automašīnas.
Jūnijā uz Ģertrūdes ielas divas reizes izveidojās bruģa iegruvumi, kuros ielūza trīs automašīnas.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Rīgā atkal iegruvis bruģis Ģertrūdes ielā 3

Pievieno LA.LV

Šodien Rīgā atkal iegruvis bruģis Ģertrūdes ielā, novēroja aģentūra LETA.

TV24
Šobrīd vāc parakstus petīcijai Krievijā, lai Putinu apveltītu ar ārkārtas pilnvarām un Baltiju pasludinātu par “Krievijas suverenitātes” zonu
Kokteilis
“Smalks pāris kā no kino!” Kulbergs ar kundzi viesojas Parīzē, un pēc bilžu publicēšanas visi runā tikai par vienu pamanītu faktu 75
Kokteilis
VIDEO. Pēteris Apinis pārtrauc darbu TV24 un publicē atzīšanās video
Lasīt citas ziņas
Bruģa iegruvums nelielā platībā izveidojies blakus “Rīgas ūdens” akai uz Ģertrūdes ielas, netālu no krustojuma ar Barona ielu.

Garāmgājēji bīstamo vietu uz ielas bija atzīmējuši, noliekot krēslu no tuvējās kafejnīcas āra terases. Vēlāk šo vietu apsekoja Rīgas pašvaldības policisti.

CITI ŠOBRĪD LASA

SIA “Rīgas ūdens” sācis novērst bruģa iegruvumu uz Ģertrūdes ielas, sacīja “Rīgas ūdens” sabiedrisko attiecību speciālists Artūrs Mucenieks.

Mucenieks norādīja, ka patlaban vēl nav zināms cēlonis, kādēļ bruģis iegruvis. Tas tiks noskaidrots remontdarbu laikā.

LETA jau ziņoja, ka jūnijā uz Ģertrūdes ielas divas reizes izveidojās bruģa iegruvumi, kuros ielūza trīs automašīnas.

Automašīna iegrūst Ģertrūdes ielas bedrē
Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.