“Riga” vārtsargs Roberts Ozols.

“Riga” mazākumā nopelna punktu pret “Ventspili” 0

Futbola klubs “Riga” trešdien “Optibet” Latvijas futbola virslīgas 24.kārtas pārceltajā spēlē savā laukumā – “Skonto” stadionā – cīnījās neizšķirti 0:0 (0:0) ar “Ventspils” komandu, lai gan mājinieki 54.minūtē palika mazākumā.

Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija
Krista Draveniece: Puikam norauj bikses, meitai neļauj pačurāt. Kādi briesmoņi strādā mūsu bērnudārzos? 115
Vai rudenī tiks palielinātas pensijas? Saeimas deputāts par plānotajām izmaiņām pensiju aprēķinā

“Riga” komandai virslīgā pārtrūka piecu uzvarētu spēļu sērija, kas nedaudz atgriež intrigu cīņā par čempionu titulu. “Riga” gan joprojām ir iekrājusi ievērojamu pārsvaru, jo ar 54 punktiem ir pārliecinoša līdere, kamēr “RFS” atpaliek par deviņiem punktiem, piedevām ir aizvadījusi par vienu spēli vairāk.

Pirmajā spēles daļā ritēja piesardzīga cīņa, bez asiem momentiem, savukārt būtisks pavērsiens notika 54.minūtē, kad “Riga” spēlētājs Antonijs Černomordijs nopelnīja otro brīdinājumu un tika noraidīts no laukuma. Četras minūtes vēlāk viesiem izdevās gūt vārtus, tomēr tie netika ieskaitīti, jo viens no “Ventspils” spēlētājiem traucēja vārtsargam pārvietoties.

Spēles turpinājumā 72.minūtē Rodrigess Figeira pie laukuma gala līnijas tika galā ar ventspilnieku aizsargu un piespēlēja bumbu soda laukumā, kur neviens no viņa pāriniekiem pie tās netika, tai aizripojot gar pašiem vārtiem. Atlikušajā laikā aktīvāki bija rīdzinieki, tomēr vārtus gūt tā arī neizdevās, mačam noslēdzoties ar bezvārtu neizšķirtu.

Zīmīgi, ka abas komandas pēdējās četrās sezonās četras reizes spēlējušas neizšķirti, negūstot vārtus.

Latvijas čempione zaudējuma rūgtumu virslīgā nav izjutusi kopš jūnija beigām, bet “Ventspils” virslīgā nav zaudējusi teju trīs mēnešus, šajā laikā deviņos mačos izcīnot sešas uzvaras un trīs reizes spēlējot neizšķirti.

Ventspilniekiem šī bija otrā spēle bez sava uzbrukuma līdera Tosina Aijeguna, kurš karjeru turpinās Šveices augstākās līgas komandā “Zurich”. Aijeguns šosezon ar 11 vārtiem dala virslīgas rezultatīvākā spēlētāja godu.