Foto: Pexels

Rīgā notiks pirmais dzīvnieku aizsardzībai veltītais gājiens 0

24.novembrī Rīgā notiks pirmais gājiens, ar mērķi veicināt dzīvnieku aizsardzības uzlabošanu un panākt pozitīvas izmaiņas Latvijas normatīvajos aktos, aģentūru LETA informēja biedrības “Dzīvnieku brīvība” pārstāve Maija Krastiņa.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Berzēšanās gar kājām, gulēšana virsū, astes kustināšana – iemācies saprast, ko kaķis tev šādi “saka”
Veselam
7 produkti, kurus iekļaujot uzturā katru dienu, saņemsiet teju visas organismam nepieciešamās barības vielas
Kokteilis
3 horoskopa zīmēm novembris būs īsts pārmaiņu mēnesis – dzīve sagriezīsies kājām gaisā
Lasīt citas ziņas
Gājiens šajā dienā notiks arī Tallinā, kur tā būs jau otrā reize, kad Igaunijas dzīvnieku draugi vienojas kopīgā akcijā dzīvnieku atbalstam.

Pēc Krastiņas teiktā, Viļņā, Varšavā, Kijevā un citās Eiropas pilsētās dzīvnieku tiesību aizstāvībai veltītie gājieni ir ikgadēja tradīcija, pulcējot tūkstošiem dalībnieku un atbalstītāju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pulcēšanās gājienam sāksies Rātslaukumā no plkst.12.30.

“Aiz jebkurām pārmaiņām dzīvnieku labklājības vārdā stāv ilgstošs, neatlaidīgs darbs. Tāpēc mēs negaidām, ka nākamajā dienā pēc gājiena Saeimā tiks izvirzīti likumprojekti par dzīvnieku labturības vai aizsardzības uzlabošanu. Mēs sagaidām, ka brīžos, kad dzīvnieku aizstāvības jautājumi tiek apspriesti kādā varas institūcijā, tad tos uztver kā nopietnas, sabiedrībā svarīgas problēmas,” uzsver Krastiņa.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.