Vienīgo uzvaru sezonas pirmajā mājas spēlē guva rīdzinieku leģionārs Emīls Puarjē, kurš dūru cīņā uz ledus noguldīja Vitāliju Abramovu.

Rīgas “Dinamo” neveiksmīga izgāšanās pirmajā mājas spēlē 6

Gints Narogs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15

Rīgas “Dinamo” hokejisti sezonas KHL jaunās sezonas pirmajā mājas spēlē cieta pamatīgu sagrāvi 1:6 pret Čeļabinskas “Traktor”.

Pretinieki rezultātu atklāja jau ceturtajā minūtē, pēc pirmā perioda bija vadībā ar 2:0, 25. minūtē Gunārs Skvorcovs starpību samazināja līdz 1:3, taču turpinājumā Mateja Mahovska sargātajos mājinieku vārtos ielidoja vēl trīs ripas, viena, arī esot vairākumā. Mahovskis atvairīja tikai 21 no 27 metieniem, kamēr viņa kolēģis Juhans Matsons guvis traumu un cīņai nemaz nebija pieteikts.

“Nav daudz ko komentēt, pilnībā zaudējām spēli, izņemot atsevišķus nogriežņus trešajā periodā. Ir daudz jautājumu, uz kuriem jāmeklē atbildes,” nesaprašanā bija “Dinamo” galvenais treneris Sergejs Zubovs. Klātienē spēli “Arēnā Rīga” vēroja 2134 skatītāji.

Nākamā spēle svētdien, Rīgā viesojoties Jaroslav­ļas “Lokomotiv” vienībai, kam rīdzinieki sezonas pirmajā mačā viesos zaudēja ar 2:3. Latvijas klubs šobrīd ar četrās spēlēs izcīnītiem diviem punktiem ir desmitie Rietumu konferencē.

Apgriezienus uzņem arī Latvijas Hokeja līga, kurā tāpat kā pērn startē septiņas komandas. Divas uzvaras izcīnījusi iepriekšējās sezonas vicečempione “Zemgale/LLU”, ar 7:4 pārspējot “Olimp/Venta 2002” un ar 6:2 Daugavpils “Dinaburgu”. Vēl vienā cīņā “Mogo/LSPA” ar 4:1 pieveica “Liepāju”. Vēl turnīrā spēlē HS “Rīga” un “Prizma”.