Rīgas “Dinamo” uzbrucējs Kirils Sļepecs.

Rīgas “Dinamo” Ufā zaudē spēli un Majoni 0

Rīgas “Dinamo” svētdien Kontinentālās hokeja līgas spēlē Ufā cieta sagrāvi ar 0:5 pret “Salavat Julajev”, savainoto sarakstam pievienojoties aizsargam Metjū Majonem.

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85
Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā

Ufieši spēlēja bez rezultatīvākā spēlētāja Līnusa Umarka un pamatvārtsarga Juhas Metsolas, tomēr ne vienā, ne otrā galā tas Rīgai nedeva nekādas dividendes. Jau mača ievadā, nesadalot spēlētājus, mājinieki tika pie laba momenta un Vladimirs Žarkovs raidīja pirmo ripu Jāņa Vora sargātajos vārtos. Pirmajā periodā ievērojams pārsvars piederēja “Salavat Julajev” hokejistiem, kas spēlēja ātri un fiziski (spēka paņēmieni 12:3).

Otrajā trešdaļā sāncenši ar 63 sekunžu intervālu līdz tukšiem vārtiem izspēlēja divus vairākumus, bet perioda turpinājumā “Dinamo” zaudēja vien šogad komandu papildinājušo Metjū Majoni, kurš sadursmē ar Ufas kapteini Grigoriju Paņinu guva ceļgala savainojumu un laukumā vairs neatgriezās. Noslēdzošajā spēles daļā mājinieki realizēja divus ātrus uzbrukumus.

Otrdien līgas pastarīte Rīgas “Dinamo” spēlēs Sanktpēterburgā pret vienu no grandiem SKA. Ufas komanda pēc uzvaras austrumu konferences tabulā pacēlās uz sesto vietu.

Ufas “Salavat Julajev” – Rīgas “Dinamo” 5:0 (1:0, 2:0, 2:0), 2:03 Žarkovs (Koļedovs, Kadeikins) 1:0, 25:43 Hartikainens (Manninens, Sošņikovs, vair.) 2:0, 26:46 Gimatovs (Manninens, Sošņikovs, vair.) 3:0, 45:30 Kručiņins (Hohrjakovs, Burmistrovs) 4:0, 48:22 Gimatovs (Kadeikins, Baškirovs) 5:0.