Teodors Bļugers

Bļugeram teicams sniegums – uzbrucējs tiek pie ugunsdzēsēju ķiveres 0

Lielisku spēli piektdien aizvadīja 2019.gada labākais Latvijas hokejists Teodors Bļugers, kurš guva vārtus, atdeva rezultatīvu piespēli, palīdzot Pitsburgas “Penguins” komandai NHL čempionāta spēlē viesos ar 4:3 (0:1, 1:1, 2:1, 1:0) uzvarēt Kolorādo “Avalanche”.

Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli”
Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156

Bļugers spēlēja 20 minūtes un 16 sekundes, kas viņam ir jauns karjeras rekords. Viņš piecas reizes meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

Spēles 34.minūtē Bļugers panāca neizšķirtu 1:1, kad saņēma lielisku piespēli no partnera, ar vienu pieskārienu raidot ripu “Avalanche” vārtos.

Savukārt papildlaikā jau Bļugers izkārtoja labu iespēju Dzāredam Makkenam, kurš guva uzvaras vārtus.

Latvijas hokejists tika atzīts par labāko spēlētāju komandas iekšienē un tika pie ugunsdzēsēju ķiveres. Jāatgādina, ka līdzīga tradīcija ir arī Latvijas izlasē.

Bļugeram šī bija otrā spēle sezonā un trešā karjerā, kurā izdodas tikt pie diviem rezultativitātes punktiem. Viņš šosezon laukumā bijis 44 spēlēs, gūstot sešus vārtus un desmit reizes asistējot partneriem. Pēdējos četros mačos Tedis nopelnījis piecus (1+4) rezultativitātes punktus.

Uzvarētājiem ar trim rezultatīvām piespēlēm izcēlās Dominiks Kahuns, bet 1+1 nopelnīja arī Jevgēņijs Malkins, kurš tika atzīts par spēles pirmo zvaigzni.

“Penguins” izcīnīja otro panākumu pēc kārtas un ar 59 punktiem 44 mačos ir trešajā vietā Austrumu konferencē.

Balceram neliels spēles laiks “Senators” sestajā zaudējumā pēc kārtas

Citā spēlē kārtējo zaudējumu cieta Otavas “Senators” ar Rūdolfu Balceru ierindā, kas viesos pēcspēles metienos ar 2:3 (0:1, 2:1, 0:0, 0:0, 0:1) zaudēja līgas pastarītei Detroitas “Red Wings”.

Otavas komandai šis bija sestais zaudējums pēc kārtas.

Balcers šoreiz spēlēja mazāk nekā iepriekšējos mačos – astoņas minūtes un septiņas sekundes. Viņš divas reizes meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu, maču noslēdzot ar neitrālu lietderības rādītāju.

Šī bija pirmā reize četros mačos, kad Balcers nospēlēja mazāk par desmit minūtēm.

Šosezon NHL liepājnieks četrās spēlēs izcēlies ar vienu rezultatīvu piespēli.

“Seenators” ar 38 punktiem 44 spēlēs ir 14.vietā Austrumu konferencē.