Zemgus Girgensons (Nr.28) pēc gūtiem vārtiem saņem apsveikumus no komandas biedriem.

Girgensons gūst vārtus no gaisa “Sabres” zaudējumā 0

Latvijas hokejists Zemgus Girgensons sestdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izcēlās ar gūtiem vārtiem, taču Bufalo “Sabres” savā laukumā bija spiesta atzīt Vankūveras “Canucks”pārākumu.

7 produkti, kurus nedrīkst otrreiz sildīt: tie var nodarīt būtisku kaitējumu veselībai
Ukrainas izlūkdienesta pārstāvis: Krievijas varētu ieņemt Baltijas valstis septiņu dienu laikā 207
“Mums nav kur iet! Noslēgšot gāzi un ūdeni!” Ogrē daudzīvokļu ēku atzīst par bīstamu un iedzīvotājiem nekavējoties liek pamest mājas 150

“Sabres” mājās zaudēja ar rezultātu 3:6 (1:1, 1:1, 1:4).

Girgensons spēles 44.minūtē panāca neizšķirtu 3:3, kad no gaisa pielaboja partnera mesto ripu no zilās līnijas.

Latvijas hokejists laukumā pavadīja 14 minūtes un 50 sekundes, no kurām minūti un 33 sekundes viņš spēlēja mazākumā. Tāpat uzbrucējs pielietoja trīs spēka paņēmienus un spēli noslēdza ar +/- rādītāju -1.

Šosezon Girgensons 45 spēlēs iekrājis septiņus vārtus un četras rezultatīvas piespēles, bet viņa lietderības rādītājs ir -3.

“Sabres” komandā divas rezultatīvas piespēles nopelnīja Džeks Aikels un Rasmuss Dālins.

Viesiem divus vārtus guva Brukss Besers, kurš sakrāja +/- rādītāju +4, bet ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Džonatans Millers un Bo Horvats.

“Canucks” aizvadīja lieliskas spēles beigas, jo 11 minūšu laikā guva trīs vārtus.

“Sabres” ar 45 punktiem 45 spēlēs ieņem 12.vietu Austrumu konferencē.