Kaspars Saulietis

Saulietis “spridzina” – četri vārti “Prizmas” vārtos 0

Piektdien lielisku spēli “Optibet” Hokeja līgas pusfinālā aizvadīja bijušais Latvijas valstsvienības hokejists Kaspars Saulietis, kurš guva četrus vārtus un rezultatīvi piespēlēja “Mogo” komandas pārliecinošā uzvarā pret “Prizmu”.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Linda Tunte: “Es dzeru, lamājos, gāžu politiķus un eju prom no darba” 85

“Mogo” saplosīja pretiniekus ar rezultātu 7:0 (3:0, 2:0, 2:0), sērijā līdz četrām uzvarām panākot 2-0 savā labā.

Saulietis jau pirmā perioda pirmajā pusē guva divus vārtus un arī asistēja Rihardam Marenim, kurš spēlēs 12.minūtē panāca 3:0. Sešas minūtes pirms otrā perioda beigām Saulietis nokārtoja sev “hat-trick”, bet ceturtos vārtus viņš guva spēles 52.minūtē lielajā skaitliskajā vairākumā.

Tāpat “Mogo” rindās precīzi bija Gatis Gricinskis un Juris Ziemiņš.

“Mogo” vārtsargs Henrijs Ančs šajā mačā atvairīja visas 14 pretinieku mestās ripas, bet spēles pēdējās desmit minūtes mājinieku vārtus sargāja Renārs Kazanovs.

Sērijas trešā spēle notiks svētdien “Prizma” vienības laukumā. Jau ziņots, ka pirmajā mačā pārāki ar 4:3 bija “Mogo” hokejisti.

Tikmēr otrā pusfināla sērijā čempione “Kurbads” ir vadībā 2-0 pret vicečempioni “Zemgali”/LLU.