Foto: Shutterstock

Sēj un stāda salātus, kāpostus, puravus un citus lapu dārzeņus un garšaugus. Dārza darbu kalendārs no 15. līdz 22. aprīlim 0

Ielūkojamies Mēness kalendārā. Kādiem dārza darbiem laiks šonedēļ labvēlīgs – kad stādīt, kad ravēt, kad ražu vākt? Bet kad dārzu labāk netraucēt?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo!
RAKSTA REDAKTORS
Ineses Supes cīņa turpinās: “Kad iznācu no ķirurga kabineta, es apraudājos, jo man gribējās iznākt kā uzvarētājai, bet tā pagaidām nesanāk”
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Lasīt citas ziņas

15.04. Ziedu dienas. Sēj, piķē un pārstāda vasaras puķes. Stāda monbrēcijas, galtonijas, gladiolas. Mēslo pavasara sīpolpuķes. Ravē un sakārto ziemciešu dobes. Stāda dekoratīvos krūmus. Vāc sezonas ārstniecības augus.

16.–17.04. Lapu dienas. Sēj un stāda salātus, kāpostus, puravus un citus lapu dārzeņus un garšaugus. Sēj zālājus, mēslo iekoptos. Stāda kokus mežos un parkos. Laista augus.

CITI ŠOBRĪD LASA

18.04. Augļu dienas. Stāda ogulājus un augļukokus. Sēj labību un pākšaugus. Sēj, piķē, pārstāda un stāda tomātus, papriku, gurķus, ķirbjus, arbūzus, melones un citus augļu dārzeņus.

19.–20.04.; 22.04. Nelabvēlīgās dienas. Apstrādā augsni. Ravē.

21.–22.04. (līdz pusdienai un vakars) Sakņu dienas. Sēj redīsus, burkānus, pastinakus, melnsaknes, bietes, sīpolus. Stāda vasaras ķiplokus, sīpolus, kartupeļus, topinambūrus.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.