Septiņi no septiņiem – turpinās BK “Jēkabpils” zaudējumu sērija 0

BK “Jēkabpils” svētdien “OlyBet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas regulārā čempionāta mačā savā laukumā ar 78:85 (19:21, 21:34, 22:10, 16:20) piekāpās Pērnavas “Sadam” vienībai.

Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 3
“Gustavo ir bīstams narciss, bet Rutulis un Patrisha tērētas marionetes!” Ainārs Mielavs velta skarbus vārdus radošajiem kolēģiem 2
Astrologi nosauc 3 zodiaka zīmju pārstāvjus, kuriem ir spēcīga priekšnojauta: viņi jūt, ja tuvojas nepatikšanas

Līdz ar to Jēkabpils klubs ir piedzīvojis zaudējumus visās septiņās šīs sezonas spēlēs, ieņemot pārliecinoši pēdējo vietu kopvērtējumā.

Mājinieku sastāvā ar 25 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Jurijs Aleksejevs, kamēr 21 punktu pievienoja Verners Kohs.

Jau pēc pirmā puslaika Jēkabpils atradās iedzinējos ar 40:55, tomēr Latvijas komanda spēja mainīt cīņas ritējumu un tās izskaņā atjaunot intrigu. Vēl sešas minūtes līdz pamatlaika beigām Aleksejevs ar precīzu tālmetienu panāca 71:71. Tiesa, Jēkabpils klubs nespēja spert nākamo soli un pārņemt vadību, bet pēc tam iniciatīva atkal pārgāja “Sadam” pusē, kas nosargāja uzvaru.

Pērnavas komanda astoņās spēlēs izcīnījusi četras uzvaras – virsroka gūta ne tikai pār pār Jēkabpils, Valmieras un Liepājas komandām, bet arī pār apvienoto Valgas un Valkas vienību. Savukārt zaudējumi ciesti pret trim Latvijas komandām un vienu Igaunijas vienību.