Politiķis un Latvijas valsts prezidents Edgars Rinkēvičs dažādos laikos

VIDEO. “Rīgas pilī nebūs sastopami “divi kungi” vai kas tāds,” mierina prezidenta kandidāts Edgars Rinkēvičs 173

Latvijas prezidenta amata kandidāts Edgars Rinkēvičs jau pirms vairākiem gadiem publiski paziņoja, ka ir homoseksuāls. Tagad, piedaloties “Delfi TV” diskusiju raidījumā “Nākamais, lūdzu!” viņš steidza mierināt daļu sabiedrības: “Rīgas pilī nebūs sastopami “divi kungi” vai kas tāds”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šodien trīs zodiaka zīmēm gaidāma liela veiksme – viena no tām ir Svari!
Pagājušajā naktī pie slimnīcas durvīm pusnaktī atstāj džemperī ievīstītu jaundzimušo: mediķi ko tādu 30 gadu laikā piedzīvo pirmo reizi 10
Krievijas radītais karš Ukrainā liek Latvijas krievvalodīgajiem palikt neitrāliem
Lasīt citas ziņas

“Mana privātā dzīve ir absolūti privāta. Bet es nomierināšu pilnīgi visus, kurus šis jautājums ļoti satrauc: nav man tāda partnera, nav man tādas situācijas, kur kādam būtu lielas problēmas, ka ir divi kungi vai kas tāds. Attiecību statuss ir “brīvs”. Steidzu nomierināt: nav nekāda pamata šobrīd domāt, ka es kādā skapī kādu dzīvesbiedru turu vai slēpju. Šī nebūs problēma,” pauda Rinkēviča kungs.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Patiesību sakot, pa lielam šāds attiecību statuss ir bijis to laika posmu, ko es esmu bijis ministrs,” viņš atklāja, piebilstot, ka jau labu laiku viņam nav bijušas ilgtermiņa partnerattiecības, kas varētu noslēgties ar oficiālu to reģistrēšanu. Tajā pašā laikā viņš sacīja, ka pilnībā izprot tos cilvēkus, kas bijuši spiesti tās noformēt ārzemēs.

Atgādināsim, ka uz Latvijas prezidenta ievēlēšana notiks 31.maijā. Vēl uz šo amatu kandidē Uldis Pīēns un Elīna Pinto.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.