Ekrānuzņēmums no Youtube video

Sieviete jau septiņus gadus dzīvo savā automašīnā: cilvēki ir pārsteigti par viņas ikmēneša izdevumiem 61

Dzīvošana automašīnā vai mikroautobusā kļūst arvien izplatītāka, jo īres maksa par mājokli un komunālajiem pakalpojumiem ar katru gadu pieaug. Jūtūbere Hobo Ale, kura jau septiņus gadus dzīvo savā automašīnā, šokējusi savus skatītājus, atklājot, cik daudz viņa parasti iztērē mēnesī, vēsta izdevums The Sun.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
Bārmeņi atklāj, kurus dzērienus nekad nevajadzētu pasūtīt “pīķa stundās”
TV24
“Ar šo gājienu viņi iešāva sev kājā!” Amerikā bijušais čekas aģents citējis Rajevu savā raidījumā 122
Lasīt citas ziņas

Sieviete stāsta, ka galvenā priekšrocība, ko sniedz dzīvošana automašīnā, ir elastīgums. Tā var izmaksāt tik, cik vien vēlaties, jo to ietekmē ļoti daudzi faktori.

“Tas, cik bieži jūs pārvietojaties, cik ātri ceļojat, kur nakšņojat, cik maksā (vai nemaksā) jūsu kempinga vieta, kur jūs dzīvojat vai kā jūs ēdat, – tas viss ietekmē izmaksas,” norādīja sieviete.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa sacīja, ka viss ir atkarīgs no jūsu prioritātēm, personīgā ceļošanas stila un vēlmēm. Viņas un viņas drauga izmaksas atšķiras atkarībā no ceļojuma vietas.

Kā piemēru viņa minēja ceļojumu uz Jeloustonas nacionālo parku: tā vietā, lai nakšņotu bezmaksas vietā ārpus parka, viņi abi nolēma maksāt par vietu parkā ērtības labad. Šajā mēnesī kopējās izmaksas abiem bija aptuveni 1232 ASV dolāri (1148 eiro) , savukārt citos mēnešos, kad viņi taupīja kempingam, parasti iztērēja aptuveni 896 ASV dolārus (835 eiro) .

Tas ir ievērojami lētāk nekā vidējās īres cena par dzīvokli ASV, neskaitot komunālos pakalpojumus, kas pārim nav jāmaksā.

Viņa norādīja, ka izmaksas ir atkarīgas arī no tā, kur iegādājas pārtikas produktus vai cik bieži ēd ārpus mājas. Kopējo budžetu ietekmē arī automašīnas apdrošināšana vai veselības aprūpes izmaksas.

Sieviete stāsta, ka dzīve ceļā ir aizraujoša un sniedz lielu gandarījumu, taču ir svarīgi atbilstoši plānot savu budžetu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.