Automašīnu sargāšana no krusas

FOTO. Latviešu radošumam nav robežu jeb kā vakar automašīnas tika sargātas no krusas 38

Vakar Latviju šķērsoja biedējoši laika apstākļi, aiz sevis atstājot izpostītus laikus, neskaitāmus sagāzušos kokus un, jā, arī izsistus automašīnu stiklus.

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Krievijā masveidā atceļ tradicionālās 9. maija parādes. Kas pēkšņi noticis?
Lasīt citas ziņas

Likumsakarīgi, ka internetā redzētie skati ar šausmās kliedzošiem cilvēkiem un vētras izdarītajiem postījumiem radīja satraukumus arī to cilvēku vidū, kuri dzīvo vietās, pret kurām vētra bija saudzīga.

Un galu galā – latviešiem jau izsenis ir teiciens par to, ka jāsargā sevi pašiem, tad arī Dievs sargās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Līdz ar to daudzu automašīnu īpašnieki vakar steidza sargāt savas automašīnas no postošajiem laikapstākļiem. Kam bija iespēja, tas mašīnu novietoja zem nojumes. Kam ne, tas ņēma palīgā citus palīglīdzekļus, lai pasargātu savu spēkratu.

Cilvēki sociālajos tīklos dalījušies ar fotogrāfijām, kuras aplūkojamas šī raksta pielikumā. Tajās redzams, cik radoši ir latvieši un cik interesantos veidos izdomājuši pasargāt savas automašīnas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.